Lazarus/ Delphi/ Programmide Õpetused

Tõlge inglise keelest alates TK Boyd – http://sheepdogguides.com/tut.htm

Otsin abi, kuidas teha konkreetseid asju, Delphi, Pascal või Lazarus? Sul on õige sait! Julgelt kasutage need õpetused kavandamisel kursused, kuid krediidi allikas oleks teretulnud. Rääkides mis… järgmine oli suureks abiks minu enda programmeerimine: ‘Borland Delphi, Kuidas’, alates Waite Rühma, mida Frerking, Wallace ja Niddery, ISBN 1-57169-019-0. Selle lähenemisviisi sobib minu vajadustele, ja aitas inspireerida vormis need õpetused: Enamik on kompaktsed selgitused, kuidas täita konkreetne ülesanne, või kasutada eelkõige komponent keeles.

Esimese saagi oma Lazarus… või Delphi! Ma nüüd eelistan Lazarus, sest see on vaba ja loob rakenduste jaoks eri platvormide. Ma pole veel tekib midagi Lazarus ei saa, et Delfi võiks. Lazarus on olnud minu peamine programmeerimiskeel alates Juulist 2011. Saada koopia Delphi ei ole nii lihtne nagu ta kunagi oli, aga ma loodan, et saate ikka see, kui soovite, et uurida alternatiivse et Lazarus.

Lazarus – Kõik, mida ma kasutada kohe, välja arvatud, et säilitada pärand rakendusi

Lazarus on väga nagu vanemad, äri RAD, Delphi. Te võite töötada Windows, Linux või Mac OS. Saate koostab oma koodi selleks, et luua rakendusi, Windows, Linux või Mac. Ja jah, üldiselt, te võite müüa kood seega loodud. (Vt Lazarus koha “fine print” kohta.)

Mõned aastad nüüd, kõik minu uus töö on tehtud ja Lazarus. Paljud asjad on selgitatud minu Delphi leheküljed “töö” all Lazarus. Lisaks, mul on mõned Lazarus õpetused sinu jaoks. (Need tekkisid pärast seda, kui ma liikunud Delfi. Ma ei ole kirjutanud uue Dlephi juhendaja mõnda aega. (Aga ma siiski “maintian” vanu.))

Ma olen hakanud tööd põhjalikult minu Delphi õpetused, salvestada sisemiselt neid märke midagi, mis ei ole päris sama Lazarus. Kui sa üritad teha Lazarus üks mu Delphi õpetused, ja see ei lähe hästi, siis kirjuta ja ütle mulle, mida juhendaja, kellega sa töötad… Ma liigutage seda üles minu “lisa kommentaare, et see üks” nimekirjas! Ma olen ka hakanud mõned Lazarus, konkreetsed õpetused.

Brauseri sõbralik veebilehed

Ma eesmärk on teha oma leheküljed brauser sõbralik. Tee oma brauseri aknas, nii lai, nagu sa tahad seda. Teksti laabuvad kenasti. See on lihtsam lugeda kitsas aken… ja ülejäänud oma ekraani saab tasuta oma Delphi või Lazarus tööd! Hoidke all klahvi control (“ctrl”) ja vajutage pluss-märk, miinusmärk, või null, muuta teksti suurust Firefox ja muud head brauseritega. See ja teine hea vihje selgitatud minu võimuses Lugemas lehele!

Seal on rohkem märkmeid allosas lehekülge muid pakkumisi, mu toimetuse filosoofia, nuppu a, et e-posti mind, ja otsingumootori et aidata teil leida asju minu ala.

Natuke nalja, vaadake minu tutvustamine Kirjalikult Delphi – nagu rakenduste midagi enamat kui Open Office!


Vaata Ka: Delphi Kursus:

Lisaks minu kauaaegset Delphi õpetused (Sisukord järgmine), mul on mitmeid esseesid, mis aitab teil saada hea Delphi programmeerija, kui te võtate aega, et tööd teed kaudu. Õpetused on võimalik kõrvaldada mis tahes jada sobib sulle. Esseesid Delphi Muidugi on kõige kasulikumad kui lugeda järjest. Delphi Kursuse Sisukord


Sisukord, Delphi ja Pascal Õpetused:

Delphi…..

 

Tase Null:

Pascal muidugi: Kui te ei ole mitte ainult uued Delphi, kuid ka uusi programmeerimine, võiksite uurida Pascal veidi esimene! Seal on tasuta toote, Pascalite, mis sa võiksid kasutada. Mida sa õpid, see kõik kaasa saada läheb lihtsalt Delphi. Töötamine Pascal esimene võimaldab teil kapten, et üks rühm küsimusi (mis on asja Delphi programmeerimine, liiga), enne kui sa nendega võidelda ja mõned küsimused, mis on seotud mis tahes Windows keeles. Leht umbes minu muidugi ka ütleb teile, kuidas (6/2007), et saada suurepärane Borland Turbo Pascal, liiga, mis sobiks mõned vajadustele.

Tahad natuke nalja? Kui teil on suurepärane, tasuta Open Office installitud Windows või Linux masin, saate kirjutada rakendusi, mis sarnaselt paljude rakenduste sel juhendaja! Olen koostanud väikese demo, mis koosneb ühe “dokument” Open Office on wordprocessor, ooWrite. Kui teil on Open Office ‘ i oma masina ja alla laadida, mu tutvustamine, sa näed on “lehekülg” “sõna protsessor” materjal, mille nuppu, muuda kast, kaks spin-karbid, ja mõned sildid, toodangu. Näed teksti manipuleerimise, sõnumi karbid, ja aritmeetika. Peaaegu nagu midagi, mis on loodud Delphi! Lõbus! (Andmed, kuidas kontrollid tehti “live” on ka antud.)(Demo oli kirjutatud OO versioon 2. Ma usun, et sama asja oleks võimalik, versioon 1.)

 

Tase 1 Õpetused:

Esimese Klassi Algust Siin: Aga ära ole üllatunud, et leida iseennast juures Lazarus juhendaja! Sellel tasandil, Delphi ja Laatsarus on peaaegu võimatu eristada. See Lazarus juhendaja oli kirjutatud Juuli 2011, kaua pärast seda, kui mu Delphi juhendaja sait oli küps. Delphi “Alusta siit” oli kirjutatud enne, kui ma teadsin, mida ma tean nüüd!
Jätka siin Aga jällegi, ei oleks üllatunud, et leida iseennast juures Lazarus juhendaja! Nagu juhtus eelmise juhendaja, see Lazarus juhendaja oli kirjutatud Juuli 2011, kaua pärast seda, kui mu Delphi juhendaja sait oli küps. Delfi algajatele’ õpetused olid kirjutatud enne, kui ma teadsin, mida ma tean nüüd!
(Hetkel on, seal on ka mõned Tase 1 kraami Tase 2 juhendaja nimega “Lisades asjad üksus”)
Teise klassi “Alusta Siit” See võtab täielik algaja kaudu, esimene projekt, mis hõlmab punktides, mida kohaldatakse mis tahes projekti, ja hõlmab mõningaid küsimusi selle kohta, konventsioone, mida kasutatakse muud õpetused.
Kogu Pilt ülevaate osi mis tahes Delphi projekti. See on rohkem “filosoofiline”, seda vähem “kuidas”, kui enamik minu õpetused.
Alamfunktsioonid: Protseduurid ja Funktsioonid. Olulised alustalad. See on oluline õpetus ja kirjutatud Mais 2007, kui ma olen viimase tehes mõningaid vigu olemas varasemad õpetused!
Muudab tööd: Näpunäiteid ja nõu, silumine. Ka rohkem “filosoofiline”, seda vähem “kuidas”, kui enamik minu õpetused. (Vt ka Pascal debugging info Pascal allpool.)
Tekstikasti OnChange event handler: Ärge muretsege, kui te kasutate seda linki ja leida ennast Lazarus – maa. Kui mul on väga palju vigu, mida sa näed juhendaja töötab just nii Delphi, ja aitab teil mõista, sündmuste ja ürituste käitlemise kohta.

Tase 2 Õpetused:

Kuidas….. Teeb “piiks” või muu müra.
Kuidas….. Tühi ekraan, keerates seda välja.
Kuidas….. Reageerivad kasutaja hiireliigutusi.


ERILINE ! > > > Loe see, kui sul on muutunud mugavamaks tegemise Delphi tööd, vähemalt toodavad vähe asju. See on õpetus, mis selgitab, kuidas viibimise eest rakendusest on väljatöötamisel. Ta esitleb “flow aktsiagraafikud” sündmusest ajendatud keskkondades: Riigi Skeeme. On sourcecode. Hõlmab olulisi üldisi oskusi, mis võimaldavad teil edusamme teha asju, mille disain asemel “pistma ja lootus”. Need oskused võimaldavad teil täita suurem, rohkem usaldusväärne, projektid. Mööda teed, puurida ja praktikas rakendamine on arenenud, mis võib kergesti pikendada millekski kasulik.


Ja nüüd, kui “tavaline” Tase 2 õpetused….

Proovige see üks… ma kirjutasin selle Mais 2011… pärast MITMEID aastaid, kasutades Delphi, ja kirjutada need õpetused. Olid minu varane õpetused “täiuslik”? Ei! Ja ma püüan muuta neid ühel päeval, puhastada bitti asju, mida ma hiljem õppis, ei olnud nii tark. See õpetus ütleb teile, kuidas midagi teha… ma saan, et…, kuid on ka mõned olulised üldised näpunäited kasutamise kohta Delphi, ja programmeerimine üldiselt. Teema juhendaja on luua väike rakendus, mis esitleb juhuslikult valitud tsitaadid tekstifail noteeringud. Juhendaja kaasas täieliku lähtekoodi koopia valmis .exe-faili ja isegi proovi määrata tsitaate kasutada. (Need on .zip-arhiiv ja download link on õpetus.)
Hoides klient rahul... Kuidas teie programmis on võimalik kindlaks määrata oma kasutaja soovile (Pt 1. Vt ka Pt 2, tase 3). See õpetus on “soovitatav”: check it out, palun, isegi kui kindlaksmääramisel kasutaja soovib, ei olnud peamine asi, mida sa otsisid?
Menüü, “Umbes” lehel ja Lõpeta suvand menüü… Kuidas lisage need projekti.
Andmed Faili Käitlemise… lugemine/ kirjutamine andmeid, faile, sourcecode. Esimene osa. Kui sa oled õnnelik, materjali õpetus, seal on laiendus see Tase 3. Ebatüüpiline õpetused siin, et see kaldub poole arutelu valmistoote rohkem kui näitab, ehitus maapinnalt.
Faili Käitlemise… Kuidas lugeda andmeid faile ketas, ja kirjutada selliseid faile. (Pikk juhendaja)
Uuesti, kasutades projekti… lühike juhend, et hoone uus projekt varasemast sarnased, üks.
Lisada Asju, mida Üksus… Kui panna asju. Asjad, mis asja. Küsimused ulatust.
See õpetus on täis Head Kraami… aga väga untidy, halvasti organiseeritud hetkel. Ma püüan sorteerida, kuid nüüd: Sind on hoiatatud!
Süntaks Märke… kuidas lugeda tähtis värk.
Õpid rohkem Borland “help” (Abi failid, kui te kapten teavet selle juhendaja.
Riigi Skeeme… ma soovitan teil lugeda see lühike üldine märkus selle kohta, kasutades state-skeemid. Nad aitavad teil hoida selge idee, mida sa üritad luua. Skeemid on hea väike “nurgad” oma projekti, aga kuna Windows (ja Linux) on sündmuste ahela, skeemid on piiratud nende kasulikkust juhtimise üldist pilti.
Täielik Näiteks… See oli kirjutatud 2007. aasta Mais ja on rohkem lihvitud kui mõned need õpetused. See läheb off aeglane algus, kuid pärast seda, kui on käimas, see viib teid üsna kiiresti, luues midagi, mis on suurem kui tüüpiline Tase Kaks taotlust. See ei ole põhiline… põhiline on, kuidas rakendus oli ehitatud, tühi vorm, arvasin, etapid, valmis loomist. Taotluse manipuleerib märgijadadena.
Käsurea Parameetrid… PALUN on pilk see… see on üsna lühike. Sulle näidatakse, kuidas saavutada mõned eelised .ini failide ja registri… ilma eeldusel, et kirjutada asju peale oma kliendi süsteemid.
Kasutades TTimer osa… See ei ole ainult muutub sa algas kasutades oluline komponent, kuid see peaks ka aidata teil laiendada oma oskusi töötamiseks Windows ” põhimõttelised sündmuste ahela laadi.See õpetus oli suurel määral redigeeritud 5/07 ja a on poleeritud ja b) hõlmab mõningaid olulisi aspekte kirjalikult Delphi programmid. See ei ole kerge või lühike, kuid see on äärmiselt soovitatav, kui te olete nõus pingutama, et saavutada edu! See ei ole ainult selle kohta, Taimer komponent.
Näide Lugemise Oskus Exerciser... See on täiesti sourcecode, et sa tutvuma. See näitab, kasutades OnChange korral tekstikasti, et vastata kasutaja sisend. Ta kasutab ka taimer, et kuvada sõnad ekraanil aeg-piiratud lugemise võimalus. Kasutamine lihtne Proovida… välja Arvatud plokid on näidanud ka, käsitlemisel on EConvertError erand.
Põhimõtteid, programmeerimine ja Kerimisribad, GetTickCount, jne… See ka kaasas täielik sourcecode, et sa tutvuma. See näitab, Kerimisribad tegevus, kuid see ka “digresses”, et katta mõned üldised punktid nagu pesitsevate seadustiku (või ülesanne) deklaratsioonid, kasutades TabOrder, ja seadistamine võimaldab. Kasulik GetTickCount saab mainida, liiga.
Kasutada sündmused, Luke… See õpetus algas nagu sissejuhatus string võrgud, ja see ei kehtesta neid. Samas, kui ma olin selle kallal, ma “avastasin” rohkem, kui ma tahaks teada, kasutades sündmusest ajendatud operatsioonisüsteemi. Juhendaja näitab ka hästi hea kasvav areng. Soovitatav kõigile, mitte ainult neile, kes otsivad abi string võrgud. Ei ole väga pikk. See viib ka edasi, et veelgi olulisem Taseme 3  juhendaja.

Tase 3 Õpetused:

Üsna vähe asju, määratud see tase ei ole keeruline, kuid nad ei pane siin igatahes ei olnud need olulised Delphi programmeerimine üldiselt. Mõned teised on ka üsna lihtne, kuid tulevad ilma palju toetavaid juhendaja materjali.

Saada oma taotluse automaatselt kopeerida teksti süsteemi lõikelauale või kleebi asju oma taotluse lõikelaualt: ebatavaliselt lühike õpetus… aga “see teeb mida ta ütleb tina”, ja võtted on kasulikud. See on tase 3 ainult sellepärast, et need tehnikad ei ole üldiselt oluline, ja ka juhendaja on kirjutatud lugejatele, kes ei ole uued Delphi. Juhendaja on tegelikult minu Lazarus õpetused kogumine, aga ma usun, et kõik see toimib samal viisil, Delphi… aga peab tunnistama, et ma ei ole testitud! Ära kirjutada ja kurta, kui ma eksin; salvesta järgmine inimene vaeva?

Kasutades Ini failid, printer, kuidas sündmused aidata, kontrollsumma, andmete valideerimine ja erinevate “põhitõed” ebatavaline juhendaja. Suure(-ish) “päris” taotlus, mis ma kirjutasin, sest ma vaja on, siis mitte sellepärast, et see oli kasulik illustreerib mõningaid programmeerimise oskusi. Juhendaja on palju rohkem see, kui mõned, millel on palju vähem selgitus. Peaaegu ükski tavaline löök – by – blow kirjeldus alt üles areng, nt.
Ka, see on esimene! See on umbes kirjutatud programm, kasutades Lazarus! Ma arvan, et kõik juhendaja kehtib võrdselt hästi Delphi tööd. Varem (enne September 2012), ma tegin paar konversioone Delphi õpetused, et tagada nende “töö” ja Laatsarust. (Mitte palju, “konverteerimine” vaja, kui reegel.) Siin esimest korda, programm, mis on loodud kasutades Lazarus, kuid mis on õppetunnid Delphi programmeerija.
Möödaminnes andmed ja alamfunktsioonid. Välised ühikud. Kasutades kasutaja määratletud andmed, et “pakk” mitmed väärtused ühte “paki”. Laiendiga, kuidas koodi saab panna standalone välised ühikud, taaskasutamiseks vahel mitu projekti. (No… ma ei taha teha komponendi… midagi lihtsamat, kus on vähem tagajärgi. Kirjutatud 2011. aasta Mais ja täpsem, väärtuslikum kui palju, kui teil on vaja oskusi selgitada. Sa “saab teha ilma” neid.. aga kui te kasutama hakata tehnikat on kirjeldatud siin, oma programmitöö saab jõulisemaks, ja te võib lõpetada projekte kiiremini.
Vaha, vaha maha… lihtne rakendus, mille sourcecode. Ei tee midagi väga osavalt, kuid näitab, kui lihtne ja “puhas”, võib taotluse. See rakendus oli ehitatud tegeliku, reaalse maailma vaja, seotud minu osalemine Pachube “asjade interneti” andmete vahendamise projekti. Kuid see on ka muid rakendusi, ja asju, et õpetada isegi mitte-Pachube kasutajad. Kirjutatud jaanuaris 2011 ja väärt vähemalt koorima läbi, kui ma ütlen, et mina!
See üks >>> * * ma kiidan teid!… mitte ainult teavet mitmesugust, tark kasutamine sündmused sõita seisund muutub, ja teavet, mis kulgeb kontrolli parameetreid, kuid ka sellepärast on kirjutatud kaua pärast seda, kui enamik materjali saidil, ning hõlmab üldised punktid, mis peaksid aitama teil teha paremat tööd kirjalikult rakendused. (Avaldatud 9/06).
Hoides klient rahul… Kuidas teie programmis on võimalik kindlaks määrata oma kasutaja soovile (Pt 2. Vt ka Pt 1, tase 2).
Help Failide… muutes nende vahel seose, ja teie programmi. (Lühike õpetus). (Ma kasutan HelpScribble luua oma .hlp-ja .chm faili. Mul on lehe läbi helpfile loomine, liiga.)
Luua array Edit Karbid… trikke selgitas, siin oleks tööd muud komponendid, liiga.
Luua midagi, mida kasutavad paljud programmid… Näitab teile, kuidas kasutada uuesti koodi. Kirjutage midagi, kui, seda kasutada paljudes rakendustes. Juhendaja ei võta sa kõik viis registreerimise osa nii, et see muutub osa Delphi Osa Palett, kuid see ei näita teile, kuidas luua midagi, mida saab optimeerida arengu programmide arvu, mis kõik vajavad ühiseid element, näiteks message box, mille autoriõiguse ja versiooni. Seal on teine õpetus on see oluline teema Tase Neli, kui mõned lisafunktsioone tingimusel, et Delphi on kasutatud.
Asendusliikme “luua midagi, mida kasutavad paljud programmid”… ^^ Vaata ka eelmise juhendaja ^^. See “alternatiivne” on vana õpetus, mitte nagu hästi esitatud, kuna uuemad (postitus umbes 1/04) ones. Siiski kirjeldada luua Kõrge Skoor Tabel. Püüdke ignoreerida “, mida kasutavad paljud programmid” elementidest… neil on parem ülevaade eelmises juhendaja, kuid kui rekordite tabelis on, mida sa vajad, see on teie juhendaja!
Järjekordne andmed faili käsitlemise Opetus on üsna vähe sellel saidil! See üks on väga lühike, ja uuem kui kõige, millel on kirjutatud 2011. aasta juulis. Ta kasutab memod. Üks, et hoida fail, mis on kaetud programmi poolt, üks puhver ehitada põhjustada. Ka läheb, kasutades OpenDialog ja SaveDialog…umm… dialogs! Juhendaja võib kasutada ka kasulik shell murda tagasi saada mitu faili manipuleerimise kirjutatud rakendused. Kood on üsna “puhas”, väärt kiire koorima mõned muud “nipid”, mida kasutatakse mööda teed.
Andmed faili käitlemise pluss kasutades dialoogid Lugemine ja kirjutamine andmed / failid. Teine osa, kuigi te saate alustada siit. (Ärge alustage siit, kui materjali dialoogid on sinu ainus huvi.) Esimene osa on Tase 3. Delphi komponendid OpenDialog ja SaveDialog selgitatud. (Need on Head Uudised, ja mitte liiga raske.) Samuti kuulub: luua oma dialoogi vormid. Lähtekood on kättesaadav allalaadimiseks. Ebatüüpiline õpetused siin, et see kaldub poole arutelu valmistoote rohkem kui näitab, ehitus maapinnalt.
Viktoriin programmi… Illustreerib mitmesugused asjad, kasutab TMemo objekti, näitab teile, kuidas rakendada “Kas soovite salvestada oma andmeid enne, kui te väljute?” Viktoriin programmi mäletab kasutajate varasema tegevuse kohta küsimus küsimus tasandil. Lähtekood on kättesaadav allalaadimiseks.
Andmete sisestamine programmi… ilmselt iseenesest mingit kasu teile. Aga näitab mõningaid kasulikke nippe, mis võivad aidata parandada teie haarata võimalustest, mis sündmusest ajendatud keskkonna luua. Lähtekood on kättesaadav allalaadimiseks.
A alusta kirjutades juhendaja mäng… Lõpetamata praegu. Näitab arengu taotluse.
Kuidas access andmebaasi faile… See on väga lihtne kirjutada programmi, Delphi, mis võimaldab teil vaadata ja muuta faile jagada Paradoks, dBase, Juurdepääsu, jne. Õppida, kuidas siin!
Mängides .WAV faile media player network sharing… Kas sa tahad oma programmi, et “Sul on uus kiri…”, või lihtsalt vaja hea “Zapp!” heli, siin on, kuidas. Ja mida sa õpid siin ilmselt töötab, mängides muu meedia, liiga.
Lugemine juhtnuppu… tehes seda Delphi 2 ja rohkem. Parandatud ja laiendatud Võib 04. Stopperi programm on loodud illustratsioonid. Vaata ka tase 4 juhtnuppu juhendaja. Sourcecode tarnitud.
Kontrolli programmi pikkusteks tükkideks... Programm ruudud ja boole i muutujad koos töötamine on analüüsida. Allalaaditav sourcecode tarnitud.
Kasutades DLL. Sissejuhatus… Kuidas kasutada funktsioone ja protseduure kellegi teise dynamic link library (DLL). Üks on ette nähtud. Seal on ka vabatahtlik teise osa kohta, kuidas kirjutada oma DLL. Juhendaja kaasas sourcecode, ja eelnevalt kirjutatud DLL saab kasutada samal ajal, kui te õppida. Vaata ka minu tase 4 juhendaja, kui soovite rohkem, Dll.
Trüki korraga... see juhendaja näitab teile, kuidas saada teksti printer reakaupa. Puuduvad keerulised mõisted, kuid vajadust ei ole universaalne, ja abi on minimaalne.–>
Sõna Otsing Programmi… Teil ei ole vaja programmi, kuid võib-olla mõned tehnikad, mida kasutatakse, et lõpetada see ei paku huvi! Sourcecode ja .exe ette. Vähe käsi-põllumajandusettevõtte kohta, kuidas teha Delphi töö, lihtsalt kommentaarid ja valmistootes.
Vali lahter, iga rakk… Näiliselt, see õpetus on umbes kasutades koodi valige lahter string grid kell läbijooksuaeg. Mööda teed, mõned üldisemalt oluline materjali tekib kohta, kasutades viiteid Delphi loodud objektid (nt objekti “saatja”, mis tulenevad Delphi loonud sündmus menetlejad.

———

Joonistamine või piltide/ graafika, ETCETERA: Lihtsalt, et aidata teil leida asju, ma olen rühmitamine (*) järgmise Taseme Kolme õpetused koos. Kuigi osa kõik need on umbes joonistus pilte, teeme graafika Delphi, peaaegu kõik neist on katta teisi teemasid, punktid, küsimused mööda teed….
Sissejuhatus Graafika… MoveTo(100,10);DrawTo(300,300); on piisavalt lihtne,… link alguses käesoleva lõike suunatakse teid Lazarus juhendaja kirjutasin Jõulude ajal, 2013. Ta ütleb teile kõige kohta, mida on järgmise, vanem juhendaja, ilmselt parem. See sisaldab märkused väga väikesed erinevused, mida te teete Delphi vs mida sa Lazarus. Proovi seda esimesena. Kui see ei ütle teile, mida te vajate, saate proovida…
*Sissejuhatus Graafika… MoveTo(100,10);DrawTo(300,300); tundub, lihtne piisavalt…, kuid see ei ole piisav, et teha rida, mis endiselt pärast seda, kui te minimeerida siis taastada aknas. (Vt eelmine sissekanne selles sisukord nüüd.) Link lõikes sa loed ka ütleb teile, kuidas luua püsiv graafika, ja(!) räägib lühidalt laadimise bitmaps.
*Teine joonistus, juhendaja, ekstra bitti!… See on üks mu hoolikamalt tehtud õpetused. Ta oli valmis 2007. aasta Mais, kui ma ei kirjutanud neid mõnda aega. See laiendab tööd teinud eelmise juhendaja (“Sissejuhatus Graafika”) ja näitab ka natuke hoone kergesti muuta programmid. Graafiline loodud on lihtsalt natuke päris lõbus poking lõbus inimesi, kes arvasid, et DRM juurdepääsu koodi võiks hoitud saladus. Seal on ka natuke erinev arv alused. (“Hex”, jne.)
*Piltide ja Failide Juurdepääsu… Ekraan .bmp pilte oma vormi. Juurdepääs kõik failid antud kausta oma plaadi, mis kasutavad seda alusena “kas tunnete…” harjutus. Juhendaja on konarlikke servi, kuid täielikku allikas kandmise töö programmi antud. (Delphi versioonide 4 ja 7, vähemalt, mis võimaldab teil kuvada JPEG. Ma ei tea, mis versioon Delphi tuli see funktsioon… kirjuta mulle, kui sa ei tea?… ja mina otsin freeware osa sourcecode (või mainega allikas, nagu sourceforge või Tucows) komponent, mis võimaldab näitab Jpeg puhul Delphi 2 rakendusi… taas, palun e-posti, kui saate aidata? Seotud mõelnud: Delphi 4 (standard) saab paigaldada PC, ainult seerianumber ja autoriseerimise koodi. Sa ei pea “luba” Borland (või muu ettevõtte… nt Microsoft(!)) server. Kas te tõesti arvate, et Hr Gate läheb laseb sul mängida igavesti kõigi vahenditega, et nad pole välja “tasuta” hiljuti? (pre-5/07) Ja teiste ettevõtete alati olemas, et uuesti lubada asju, mida te teisaldate, et uued PC? Anna mulle tooted, mida saate installida web vähem, iga kord!
*Graafikud matemaatika… See kaasas sourcecode ja kompileeritud exe. See on enam kui tavaline juhendaja, sest te olete võtnud arendamise kaudu tegelik, kasulik rakendus. Ei ole eriti keeruline mõisted on kaasatud peale, võib-olla, kasutamise ühe alamprogrammi anda OnChange menetleja mitu edit kastid.

Kirjutada screensaver: Screensaver ei ole väga erinev muud Windowsi rakendus. Mark R Johnson on valmis suurepärane arutelu samas stiilis nagu minu õpetused, ja ma ei näe mingit põhjust uuesti leiutada, et ratas. (Ta on isegi tehtud lähtekood on kättesaadav.) Ma olen panna see Tase on Kolm, sest mõned tüütu koefitsiendid ja lõpeb, et peate aadress. Mida olete teie screensaver ei saa olema väga lihtne.

Kui on, muide, sa oled lihtsalt otsin screensaver teeniva programmi, näidata oma fotosid, olen teinud võrdlev ülevaade mõned asjad… palju vaba.. et võib olla huvi.

Teene, palun? Kui sa tead, hea Windowsi screensaver, mis vastab järgmistele, palun andke mulle teada? (Ma ainult vajan .exe, mitte lähtekoodi.)
Shareware, registreerimise vähem kui $20.
Kuvab pöörlev kuubik.
Pildid on face cube kasutaja määratud… loodetavasti poolt
mõned VÄGA LIHTSAD vahendid. Kõige parem: Screensaver lihtsalt
kasutab kuue pilte teadaolev asukoht. Minu perfect
maailma, muutes sisu üks failid oleks
pilti kuubikute kohta. Ma ei pahanda, olles
piiratud fikseeritud pildi faili nimed.

Toimetaja e-posti aadress. Ettepanekud teretulnud!
Tänan lahke lugeja, kes juhtis mind Xara on pöörlev kuubik screensaver. See on kestnud minu masin paar kuud nüüd mingeid probleeme. Ta isegi vastab minu “Muudaekraan, muutes faili sisu” nõue, ma arvan. Seda tooni nägu, nagu nad pööra… oluline “sats”, et saavutada parim mõju, ma usun. Info ja programmi Xara koduleheküljel.

Tase 4 Õpetused:

Suurim ja Parim seni: Ühendades mitu seadet Arduino “master/slave” setup: mis programm töötab “master” PC, Arduino “ori”, koos LED-ja “uksekell” lüliti saab “sõidetud” / jälgida. Akna PC ekraani ütleb teile hetkest kas “uksekell” ühendatud Arduino on pressitud, ja seal on kaks nuppu: “Pööra LED”, “Lülita LED Off”. Klõpsake hiire kapten, PC, LED-Arduino saab sisse või välja lülitada. Need kaks on ühendatud lihtne serial link. Sa ei PEA Delphi kasu materjali õpetus, kuigi PC on osaliselt couched aastal Delphi tingimustel.

Kasutades serial port…Osa: Saatmine PC üle serial lingi, nt RS-232… aga ainult ühes suunas.

Kasutades serial port…Osa: Kahesuunaline comms, saatmine kas nii kahe seadme vahel ühendatud serial kaabli, või virtuaalse serial comms link. See on elemendid, Hyperterminal kloon. (Vt “PuTTY” (kasuta Google), kui soovite lõpetanud, “Hyperterminal”.)

Kasutades serial port… Hyperterminal kloon: Ole nii hea, kui Hyperterminal või PuTTY… ma mainida vaid neid, et anda teile idee, mida programm teeb. Ta saadab alates memo, iseloom iseloom nii kiiresti, kui sisestate need, ja saab andmed via serial oja ja läbib asjad memo. See õpetus on eelkõige toornafta hetkel, kuid ei paku teile palju kood. Programm on arutletakse oli lõpuks ümber “Suurim ja Parim”, mida on kirjeldatud eespool.

STOP VAJUTAGE!!! Mul on, pärast MITU aastat püüdnud, lõpuks sussed läbi aluseks rutiin jaoks Hyperterminal kloon. Programm, sourcecode ja koostatud exe on teile kättesaadavad Kasutamine “serial port, 2. Osa” (eespool). Kui te töötate koos ühendavad seadmed seeria lingid, võite leida ka minu Arduino Serial Comms lehel kasulik.

“Proovige… välja arvatud…” mehhanism püünisjahi vigu See on üks neid asju, et sa ei “pea”… kuid see on väga kasulik, kui teil kapten seda. Ja see annab teile võimaluse kontrollida seda, mis juhtub siis, kui näiteks teie taotlus kohtab mitmeid vaadata viga. Selle essee ka läheb arvesse mitmeid küsimusi, Hea Programmeerimise Tava. Ei, paraku võib-olla, “lihtsalt öelda vastus”. Esimene eelnõu juuli 2011, kui olin kasutanud Delphi ja kirjutamine need õpetused juba üle kümne aasta.

Juurdepääs Port Riistvara… see õpetus ütleb teile freeware DLL-kirjade saatmiseks ja PC kaudu paralleelselt või serial port. Õpetus hõlmab abi, kuidas seda kasutada. Sa võiksid drive electronics oma plaanides lisada oma PC. Kui te olete uus DLL, seal on Tase 3 õpetus DLL teile. Kui kinnitate oma elektroonika kõlab huvitavalt, külastada oma kodulehel, kasutades oma arvuti pordid.

Kohandamine standard kontroll… Lõpeta Tase 3 õpetus “Luua array Edit Kastidesse” enne, kui proovite seda.

Faili Muutmise… Ei ole keeruline, kuid esitatud eeldades, et mõned sõnaosavus osa õpilase. Asendab faili muudetud versiooni ise. Varundatakse originaalfaili.

On töötanud näiteks… programm dekodeerimine lihtne asendamine koodid. See põhineb eelmise juhendaja.

Liikumine toetus pood… Re-loob osad Windows Explorer. Näitab ka seda, mitu akent. Kasutab FileListBox, DirectoryListBox ja DriveComboBox.

Kasutades ühikut… See oli kirjutatud Mai 2007, seega on mõned eelised vanemate õpetused. See ei võidelda üsna keeruline teema, kuid väga kasulik üks: Panna alamfunktsioonid ühikutes, mida saab kasutada ja taaskasutada. Sel juhendaja, me minna kaugemale, kui me ei varasemaga samal teemal. Tunnustust… kui teil on tunne, üles väljakutse!

Värv Graafika. Dünaamiline saneerimist… Kuidas teha värvi oma valikut. Kuidas teha asju oma vormi, suuruse muutmine, kui akna suurust muuta.

HTML generaator… algus programmi, et luua online fotoalbumit.

Kaldenurk ekraani… väikese ringi noolega. Noolt saab punkt üks 16 suundades. Algselt välja, et näidata, mis suunas tuul vane oli suunatud. No “väga oluline” oskuste õpetus… aga see on hea, mõne kena bitti elegantsi kodeerimine. Mõned vahepealsed event handler tehnikat illustreeritud. See näitab ka seda, kasutada sildi vara.

Teine töötas näiteks… See on suurem ja liigub kiiremini kui mõned minu õpetused. See näitab, kuidas ma kaevandatud andmed antud päeval hunnik faile, iga põllumajandusettevõtte kohta andmeid mitu päeva.

Windows sõnumeid, juhtkangid ja stopper… See hõlmab mitmeid teemasid, sealhulgas reageeri sõnumitele loodud mujale arvutisse, sõnumid Windows API. Seal on kõige lihtsam viis, et lugeda juhtkangid selgitatud 3. Taseme juhendaja. Kaasas sourcecode.

Kuidas tagada et… ainult üks näiteks rakendus töötab igal ajal. Kasutab mutex.

Välised ühikud… lihtne viis recycle kood teil on kirjutatud ilma üldkulud kohandatud komponendid.

DDE Klient… piiratud sissejuhatus koguda andmeid DDE server, kasutades 1-Wire/ MicroLan näide.

Muuta stringid… Kaks funktsiooni. Esimene võtab stringid, mis sisaldavad ebamäärane tegelased… nagu “0”. On see, et nulli või “oh”…. ja teisendab neid stringe nr ebamäärane märki. Teine teistpidi protsessi. Kasulik, kui sa lähed näiteks, et anda kasutajatele registreerimise võti stringid. Juhendaja tutvustab ka mõned mõisted, mis on üldkasutatavad, et programmeerijad.

Tase 5 Õpetused:

Getting started with TCP/IP on palju master enne, kui sa pead olema ekspert tõmbamine asjad üle LAN või interneti kaudu, kasutades TCP/IP. Aga kui sa tahad lihtsalt tõmbad faili, tuleb ta mõned HTML, jpg või mõned andmed faili web server, ja te saate kohandada kellegi teise programmi, isegi kui sa ei mõista kõike, mida ta teeb, siis võib ainult vaja WinHTTP alates http://www.appcontrols.com/ ja väike demo programm, mis kaasas on. See on saadaval jaosvara (proovige enne osta). See töötab Delphis, ja võib-olla isegi Laatsaruse. Demo peaks olema piisav teie jaoks, et kirjutada programm, näiteks tõmmata ja salvestada pilte alates IPCam. “Ilma sourcecode” koopia ainult maksab umbes $18. Kui see ei vasta teie tahab, proovige järgmist õpetus…
Vanem “Getting started with TCP/IP”, Seal on palju master enne kui õnnestub suhtlemisel vahel masinad LAN, rääkimata üle interneti. See õpetus, mis on täiesti sourcecode, vaadeldakse mõned põhitõed. Mööda teed, siis loob see väike klient rakendus. Septembri lõpus 2011, ta on võib-olla minu parim juhendaja TCP/IP küsimusi… parim alustada, igatahes.
Interneti ja kaugemale! Võite kirjutada rakendusi, mis juurdepääs lehekülgedele üle LAN või interneti kaudu! See õppematerjal annab sissepääs maailma TCP/IP. Eriti, see ütleb teile, kuidas luua rakenduse, mida saab vaadata, ütleme, http://bbc.co.uk ja üleandmise HTML-sse, et sait TMemo komponent sees oma taotluse. See on raske osa! Mida sa siis teha, et see on kuni teil…. Ma usun, et te leiate palju võimalusi see avab? (Vt ka järgmine õpetus.
TCP/IP: teema “blokeerimine” Enne saad palju koos ICS, ja TCP/IP programmeerimine, isegi abiga eelmise juhendaja, teil on vaja alustada kapten oskusi, programmeerimine viisil, mis on mitte-blokeeruv. Oma TCP/IP värk tõesti peaks toimuma, et võimaldada asünkroonse kommunikatsiooni üle interneti. See õpetus püüab sind aidata nende mõistete.
Väike kohandamine ICS demo Sel juhendaja me veidi kohandada põhi demo kogumisest kaasas Francois Piette on Internet Osa Suite. Eesmärk on alustada mõista, osi ja TCP/IP programmeerimine. Kohandamine võib olla väike, kuid kui te olete uus TCP/IP, ma arvan, et sa peaksid tõesti on minna selle juhendaja.
Istu mu küünarnukk… kuigi ma kirjutada programm, mis on suurem kui tüüpiline Juhendaja programmi. Sourcecode allalaadimiseks saadaval. Näitab arengu jada. Näitab mõnede failide käitlemise ja graafika programmeerimine.
Temperatuur puuraidur… Metsaraie ja graphing andmeid temperatuuri (ja niiskus) andurid. Kaasas sourcecode. Õpetus hõlmab ka sisse XML-alates veebiserveri, nagu see oli kirjutatud seoses Poseidon SNMP/ XML LAN/internet “termomeeter” (HW group), kuid see võib uuesti läbi vaadata, lugeda muud andurid. (Delphi 2, plus tasuta kolmandate isikute komponent, ICS. See on klient/ server tööd.)
RS-232 comms (serial i/o)…VANANENUD: Seal on parem juhendaja (“…Osa”) mööda neid ridu… aga ma lahkun siit teisese allika oled, kui sa ei meeldi teistele. Algus kodu-keeta lihtne Hyperterminal. Võimalik saata ainult, et siiani on, kuid ei vaja kolmanda osapoole komponente. (Delphi 2)
RS-232 comms (serial i/o) andmed logi seadmed…VANANENUD: Seal on parem juhendaja (“…Osa”) mööda neid ridu… aga ma lahkun siit teisese allika oled, kui sa ei meeldi teistele. Lihtne Hyperterminal-nagu terminal programmi konfigureeritud, et suhelda on üks kahest andmete kogumise seadmed (Anderson TM#128 / WeatherDuck). See võib olla kohandatud teistes keskkondades. Programm on mõned vead, kuid “töötab”. Kasutab vabavara, sourcecode, osa TComPost alates Dirk Claessens. (Delphi 2)
Erinevus Termostaadi… päris “karm” “juhendaja”, nagu ma kahtlustan, piiratud publiku… aga võib olla kasulik mõnes! Kaasas sourcecode. Vt Temperatuuri Puuraidur, eespool, kuidas tõmmata XML alates webserver… koodi, et on parem. Kirjalik seoses Poseidon SNMP/ XML LAN/ internet “termomeeter” (HW grupp), kuid see võib uuesti läbi vaadata, lugeda muud andurid. Kasutab SNMP, et lülitada sisse / välja väljund LAN ühendatud seadet. (Delphi 2)

——————-

Minu õpetused umbes kavandamine Dallas Semiconductor 1-Wire ™ kiibid, kui kasutada MicroLan ™, mis on paigutatud siin.. ma ka haldavad veebilehti, mis tutvustab MicroLan ja selgitada riistvara.

——————-

Pascal …….

(Kui olete huvitatud näe lingid teistele ” töö, järjehoidja see lehekülg, nii et saad tagasi selle, ja külastada oma lehele linke. Muidugi, peaaegu kõike, et keegi kunagi tahtis teada, on juba veebis Prof. Salmi on suurepärane Kkk…. kui sa leiad neid!!! Need imeline ressursid on väärt otsides. 1/2009, olid need olemas http://garbo.uwasa.fi/pc/ts.html, kuid ei tundu, et seal nüüd. Kas sa neid leida? Ütle mulle, kus nad on? Seda kasutatakse, et teil oli tõmmata tsfaqp50.zip, pakkige see lahti, vaatan TSFAQP.IDX sisukord.

(Need KKK tundub, et liikuda! Seal olid ftp://garbo.uwasa.fi/pc/link/tsfaqp.zip ja siis on ftp://garbo.uwasa.fi/pc/ts/tsfaqp36.zip. Peidus jälle? Proovige otsingut Google “timo salmi pascal kkk”. Ma olen tänulik, et nad ei olnud kirjutanud Joe Smith!

Korraga oli mul küsida “ei tea, kuidas unzip?” Ja ütles: “on Aeg õppida!” Ma loodan, et teil ei ole probleeme .zip arhiivi täna?

Kui see, mida sa tahad teada ei ole vastanud minu lehekülge (!), siis võiks kasutada uudiserühmad või foorumites. Üks viis, et leida grupp on Google Grupid Teenust.

Pascal Õpetused:

Pascal neile, kes teavad Basic… Mõned märkmed minu jaoks need, kes teavad, Basic ja kes ei ole teinud palju Pascal.

Tehes seda tööd… Abi silumine.. ja vältida vajadust.. see Ka kasulik, et Delphi programmeerijat.Juhtkiri Filosoofia

Ei meeldi mulle ‘meeldib’ veebilehed rohkem muret toretsev välimus kui hea sisu. Päris pilt, ma ei saa minna kunsti galerii. Muidugi, atraktiivne ala, MILLE sisu väärib kiitust… nii kaua, kui, et ilus nägu ei maksa alla laadida aeg. Igal juhul….

Ma üritan praegu seda materjali vormis, mis muudab lihtsaks teie jaoks, et seda KASUTADA. On kaks aspekti, et: teed on lahku minna, ja nii see on postitatud.

Nii see on jagatud…

Olen püüdnud jagada seda üles võetud ‘hammustada suurusega’ tükki, ja näidata, milliseid tükid on põhi-ja üldist tähtsust, ja mida aadress konkreetsemaid küsimusi, mis ka juhtub olema keeruline, või nõuda arusaamist rohkem olulisi teemasid. Teisisõnu, ma püüan teile näidata, kuidas kõndida, enne kui muretsema töötab. “Tase 1” ja õpetused hõlmavad põhitõdesid. Kui sul ei ole kogemusi, alustada tase, üks õpetused. Kui otsustad hüpata hinnaga, mis on rohkem arenenud tasemele, ja asjad ei ole selge, see võib olla idee, et koorima tase, üks teemasid, kui vaid teada minu viis väljendada mõisted. Vt ka allpool “erinevus” vahel Delphi ja Pascal.

Nii see on postitatud…

See arhiiv õpetused ulatub tagasi kuidagi suunas dawn interneti. Nüüd, enamik meist on HTML, mis on võimelised wordprocessors, ja uuem õpetused rohkem kasutama HTML-koodi kui vanemad. On see probleem? Te võiks päästa leheküljed alates brauser ja uuesti laadida brauseri oma kõva ketas hiljem, off-line. OpenOffice (suurepärane, TASUTA, office suite for Windows JA Linux alates www.openoffice.org) võtab HTML oma jooksusammu. Koos WordPerfect, saate laadida .htm fail, valige käsk kõik, kopeeri lõikelauale, alustada uut WordPerfect dokument, siis kleepida teksti, enamasti terved ja puhtaks HTML.

Sa peaksid olema võimeline lugema õpetused on-line ilma raskusteta. Siiski, sa peaksid KA leida on lihtne jäädvustada neid väljalülitatud liini kasutada, sealhulgas toimetamine oma tarbeks. Järgmine peaks töötama. Pakun, et loote kausta õpetused nii, et saate säilitada oma failinimed ei riski kokkupõrked:

Pange tähele, et kui sa töö off-line koopiad, siis jäta välja, kui on uuendusi, parandusi.

Online, kasutage brauseri vaadata õppematerjal, mida soovite jäädvustada.

Kasutada brauseri File|Save As… ja salvestada veebi-lehe oma plaadi. Siinkohal saab välja logida või külastada teisi lehti, ehk säästa neid, liiga.

Kui olete sisse loginud maha, lihtsalt kasuta oma brauseri Faili ! Koormus käsk, et vaadata materjal. Kui soovite redigeerida faile, proovige kasutada oma tavalist wordprocessor. Kui see ei õnnestu, käivitage Notepad (või Wordpad, või midagi, mis teile meeldib, kuid siis, et sa oled ise <g>). Laeb faili salvestasite. Pööra word-wrap kohta. (Notepad: Edit|Word-wrap.)

Snip maha html päise ja jaluse. Re-salvesta dokument, muutmine ja laiendamine .txt või .doc Sõltuvalt juhendaja, seal on rohkem või vähem HTML-koodi kehas teksti. Mis õnn, oma wordprocessor saab hakkama. Anda OpenOffice ‘ i proovida, kui ei ole! Muidu saad kasutada globaalne otsingu-ja asendab eemaldada enamik silte üsna kiiresti.

________

See tundub olevat koht pistik Textpad. See on palju rohkem kui Notepad, mis ei ole küll kõik, et “wordprocessor” on… kuid see on funktsioone, et sa varsti, et armastad, kui sa teed palju tööd, teksti failid…. eriti programmeerimise või HTML kodeerimist. Kõik minu veebilehed on loodud ja see, ja palju muud teksti tööd ma teha, on seda teinud ka. See on õigekirja kontroll. See on süntaksi esiletõstmine. Ma omakorda minu wordprocessors (Ami Pro, pärand töö, ja OpenOffice ‘ i Writer uue töö) ainult siis, kui ma tahan toota letter – vormingus ja font valikud on põhjalikult ei toeta TextPad. Siiski, see ei ole palju, palju, väga puhas puudutab mida teha on rõõm kasutada paljude asjade jaoks. Ma eriti meeldib nende vastus “automaatteksti”, ning asjaolu, et kasutaja saab määrata, kuidas kuvatakse eri liiki dokumendid. Siin on link oma veebilehel. Shareware: võid proovida seda tasuta, ja see ei ole kallis registreeruda jätkuvat kasutamist.

________

Failinimed: olen püüdnud olla organiseeritud: Nimed start Pt või Dt jaoks Pascal/ Delphi Juhendaja. Järgmine on number, taseme, siis olen kasutanud tähed üksteise järel, nt Dt1a, Dt1b, Dt1c. Täht ei tähenda veel midagi… see lihtsalt näitab, kui ma sain umbes konkreetse teema! SUVEAJA failid on mõned neist, mis on seotud Dallas MicroLan.

Palun pidage meeles, materjal on autoriõigusega. (TK Boyd, 2006 ja hiljem) ülal kirjeldatud protseduure on soovitatav ainult mugav isiklikku materjali kasutamine, aga ka….

Julgelt kasutada seda teavet arvuti kursused, jne, kuid krediidi allikas, tsiteerimine URL-i, oleks teretulnud. Kui sa lihtsalt kopeeri lehti teisi lehti, mida te teete oma lugejaid a disservice: Teie koopiad ei jää praegune. Palju parem link, et need lehed, ja siis oma lugejaid vt up-to-date versioonid. Neile, kes hooldus aitäh, mis on postitatud lehekülje ja rohkem teavet selle kohta, mida autoriõigus loobumine ma laiendada ja soovitusi neile, kes soovivad panna seda materjali kohta, CD jne. (Seal on vähemalt ühe vangla materjali kasutamise eest kinnipeetavale hariduse. Ma saan aru, et olukorrad on olemas, kui interneti-ühendus ei ole võimalik!)


Vahe Delphi ja Pascal… ja lubadus Kylix või Laatsaruse….

Delfi on aluseks Pascal. See on kirjutus-ja programmid Windows, kasutades Pascal.. palju lisaseadmeid nendest, kui toredate inimeste juures Borland. Kunagi ammu, minu nõuanne oli “kui sul on väga uus programmitöö, võite saavutada edu kiiremini, kui sa alustada mitte-Windows Pascal.”

Siiski, kuna Windows, Linux ja MacOS kasutada GUI, ja kuna GUI keskkonnas on oluline, ja mitte GUI programmeerimine on tehtud erinevast vaatenurgast, ma arvan, et täna ma ütleksin, ei ole… alustada, kui sa mõtled minna. Alusta Delphi või Lazarus, kuigi, mõnes mõttes, see tähendab, et sa pead alustama keerulisem tasandil.

Kui sa tahad proovida mitte-GUI Pascal, seal olid vabad need ümber. Andmed üks oli minu vaba Pascal õpetused, aga ma ei tea, kas see on endiselt saadaval.

Selles Delphi õpetused siin, sa peaksid leidma kõik mida vaja Delphi programmeerimine. Siiski, isegi kui sa ei kavatse programmi jaoks midagi muud kui Windows, kui te olete uus programmitöö, vaadates mõned madala taseme Pascal õpetused võivad aidata teil mõista olulisi ideid oma Delphi tööd.

(Käesolev märkus on lisatud Mai 2007, muudetud 2015) Kylix oli toode Borland välja toonud aastat enne 2007. aastat. Ma ei ole kunagi “mänginud”, kuid see oli, ma arvan, “Delphi Linux”. Kahjuks niipalju kui mina tean, Kylix suri. Õnnelikult, kuigi, me peame Lazarus, mis täidab tahab Kylix oli suunatud.


Lisaks õpetused, mille jaoks see lehekülg toimib Sisukord, mul on muud alad materjal te võite leida kasulik…..

Õpetused umbes tasuta andmebaas kaasas Open Office.
Mõned leheküljed programmeerijad.
Kasutades paralleelselt sadama programme, mis on kirjutatud Delphi.


Seosed teiste rahvaste lehekülgedel võite leida kasulik

Teie jaoks! Lühike loetelu muu Delphi ja Pascal saite, mis ma olen isiklikult käinud ja meeldib.


Palun külastage järgmist, et aidata oma veebilehte rohkem teada…

Kui te külastate 1&1 on saidil siit, see aitab mind. Nad võõrustada oma veebilehel, ja ma ei pane seda linki üles neid, kui ma ei olnud rahul oma teenust. Nad pakuvad asju algajale ja ettevõtte. Lisateavet 1&1 Web Hosting


Reklaami lehe toimetaja: Jah.. ma ei naudi koostamise need asjad teile… loodan, et nad on kasulikud. Aga.. see ei maksa oma arveid!!! Kui sa leiad selle kasulik kraam, (ja siis käivitada MS-DOS-i või Windows PC) palun külastage minu freeware ja shareware leht, midagi alla laadida, ning edastab selle mulle? Lingid teie lehel, et see leht oleks ka teretulnud!

Vajuta siia, et külastada toimetaja Sheepdog Software ™ freeware, shareware lehekülge.


Ja kui sulle meeldib, et, või tahavad erinevaid asju, siin on veel mõned leheküljed toimetaja need õpetused….

Vajuta siia, et külastada kodulehekülg minu suurim sait.

Vajuta siia, et külastada koduleht Sheepdogsoftware.co.uk. Vabandused, kui “?FrmTut” ma lisada, et link põhjustada brauseri probleeme. Palun andke mulle teada, kui see nii on?

Vajuta siia, et külastada toimetaja lehti kasutades arvuti, Seire ja Kontroll, nt ilm metsaraie.


 

Tagasi pealehele

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *