Arduino “Kuidas”, Maiuspalad, ja Projektid

Tõlkida koos http://sheepdogguides.com/arduino/ahttoc.htm

Otsin kirjutada-ups, kuidas teha erilisi asju on Arduino? Otsin teavet asjad, mida sa võiksid ühendada oma Arduino? Olete õiges kohas!

Kallis!  Prefatory märkused kontrolli!…

Julgelt jäta neid… eriti kui sa oled juba näinud neid!… ja minna otse, et põhiosas on see lehekülg, Sisukord (lingid materjali ühest autor) minu Arduino  – Kuidas kodulehekülge!

** Üle (peaaegu) Kõik Muu… **

Ma loodan, et siit abi, ja leheküljed “menüüriba” tippu viia, julgustab ja võimaldab vanemad, õpetajad, noortejuhid, et saada oma lapsed kasutades Arduinos. See EI ole raketiteadus. Ega kallis. Ega ohtlik. Ja see annab kasutajatele (igas vanuses!) võimaluse arendada ja nautida, kasutades iganes annet neil on loovus, probleemide lahendamine, midagi vähem passiivne (muidugi… kui lapsed on teretulnud kasutama lehekülge otse, kui see, kes te, Õrn Lugeja!)

– – – – – –

Vau!: Sa ei ole valmis “go” Arduino? Ma olen mõne lehekülje teile eeliseid, Arduino, Pi ja BBC:Microbit. Või, kui sa mõtled, “Arduino”, kuid vaevalt alanud, on minu põhiline bitti mida vajate, et alustada koos Arduino. (“Pealkiri” number: $10. Peaaegu õiglane. Rohkem õiglase: $50… sealhulgas bitti saad kasutada muid asju, kui Arduino ole edu… sinu jaoks. See ON “edu”!)


 

Uus!… (noh, see oli, 24 Nov 15. Lehe toimetajaks Märts 2017): Leib lauad on suur. PCB on oma koht. Siin on kesktee: “murda välja pardal”, kui sulle meeldib, Arduino Mini Pro. Sa plug Arduino arvesse pesa, ja kõik sõrmed on muutunud kättesaadavaks jootma padjad ja, kui valisid need installida, kruvi-terminalid. Ja seal on helde pakkumine tampoonid lisateenuste komponendid, sealhulgas paljud ühendatud Vcc ja Gnd. Mis sa arvad, palun?? Minimaalne tellimus on $8 (sisaldab p&p üle maailma)… kuid sa saad kolm lauad. Sa osta otse tööohutuse ja OSH Park, teen midagi. Tellimine teave lehel linki viib teid.


Enne peamisi sisukord, paar bitti ja tükki…

Ma olen armunud! “Arduino” sisseehitatud WiFi (mis Lihtsalt Töötab… ei rocket science kraadiga vaja), $15. Sparkfun ESP8266 “Asi”. Kui ESP8266 on olnud juba mõnda aega… on tugeva kasutajate kogukond. Jah – te võite neid odavam. Kuid Sparkfun üksus teeb alustamine NII LIHTNE.

Lühike rave: ma pole tegelikult proovinud seda veel, aga ma kahtlustan, see on väga lõbus ja kasulik: Kui oma Arduino IDE versioon 1.6.7 või suurem, kas olete märganud uus kirje “tööriistad”? Seal on nüüd “serial joonistaja”. Natuke nagu serial jälgida, kuid see juhib graafikud.

Rave: I “pea” (tahan!) üks neist!! Ma arvan, et RockBlock alates rock7.com. Ma mõtlen! Lihtsalt saidi nimi on piisav põhjus? Kui RockBlock ($160 +maksud, jne, kahjuks… aga jooksvaid kulusid teha väga mõistlikult ja mitte halb!) võimaldab teil (või teie seadmesse saata lühikesi sõnumeid, et keskne server KUSKIL MAA PEAL! Satelliidi kaudu tehnoloogia. (Ja neid vastu võtta.) Ja saate “drive” üks on Arduino!

Vabandust. Ma ei ole mänginud üks. Aga ma ei suutnud kiusatusele see “karjuma”. Nüüd, mida sa tulid siia, kui sinu huvi ei olnud nii juhuslik, et sa ei saa “võtta”, et vähe plahvatuse põnevust.

Sega läbi: Particle.io Photon: $23, sisaldab p&p, ma kukkusin, et kiusatus. Mitte nõrga südamega! Kuid oh, nii lahe, kui sulle meeldib, mis see on. Omamoodi on Arduino. (Saate programmi “Arduino”, aga mitte tavalise Arduino IDE. Sa programmi online… jah, teie kood on pilves. Traadita ühenduvus. Tõesti. Kuigi see võib tunduda algul. Asjade internet… see on mõned fantastiline Internet of Things) võimalusi. Ma lõpuks oli minu töö. Kõik, mis mul vaja, ma arvan, oli mu ustav (vana) Android, ja “kodu” WiFi süsteem. Windows XP box samas LAN, Firefox, oli abiks. Ei VAJA rohkem, XP. Vastu kasutada “set-up USB kaudu”. See on palju tööd, palju “asju”, mis sulle (väga) ei vaja. Võitle koos teeme seda juhtmevabalt. Roheline vilkuv LED? Footon on “töö”… see “lihtsalt” ei saa luua teie WiFi. Parooli-või muude asi nii. Mis võib olla määratud läbi traadita, kasutades tahvelarvutit. Ilmselt.


See ei ole ainult selle kohta, kuidas teha asju. Samuti tunnustab mõned head add-ons teie Arduino. “Kuidas on” jagu see leht on jagatud taseme järgi keerukust. Leheküljed esimene (madalam tase) osa peaks olema lihtne lugeda, ja kaasata vähe jõupingutusi või kogemusi. Teemad, mis on keerulisem ja/ või nõuavad rohkem Arduino sõnaosavus on vaid kõrgem.

Tuleb tunnistada, et minu paigutamine “kraami” aastal “õige punkt” on mõnevõrra tabanud ja miss. Ma soovitan kasutada Google ‘ ile või teie brauseri “Otsi sellelt lehelt” kui sa tead, mida te otsite. Mõelge, see leht natuke nagu restoran menüü, kus saate sirvida ja kiusata?

Käesolev materjal eeldab teil on töötav Arduino mängib kenasti koos suur arvuti kasutate programmi Arduino. Kui teil on veel saada seadistada, kindlasti leiate suurepärase aidata ja tõrkeotsing materjali esitada ametlik Arduino kohas. Kui te olete vaatasin, et seal saab kasutada ka kasulik foorumid. Teise võimalusena olen teinud häälestamise juhend oma Arduino. (Ma kirjutasin, et kui olin veel toores Arduino algaja, nii et võib-olla ma olen suutnud mainida mõned asjad, et rohkem kogenud Arduino kätte ei saa aru, ei olnud “ilmne”.) Mul on ka laiendatud kursuse Arduino programmeerimine oled, kui see, mida sa tahad.


Sisukord, Arduino “Kuidas”:
(“Projektid” ning “Plaadid” nimekirjad on veelgi allapoole seda lehte.)

Oops. Midagi allpool, kasutades massiivid, mul võib olla langenud ohtliku “gotcha”. Olen kirjutanud artikli kohta gotcha teile… Ärge kasutage massiivi element, ütleme, 4, kui te deklareeritud massiivi int MyArray[4].


Tase Null, Kuidas on: (Tõesti sissejuhatavas)

“Teil süttib mu elu…”: Noh… võibolla paar LED niikuinii. Oluline teave ühendab LED oma Arduino.

“Tänan teid teie sisend…”: sissejuhatus ühendamine lülitid ja surunupud, et oma Arduino. Põhitõed…. kuid nad seisavad teil hea asemel palju tööd.

Suur Kolme: Pinge/ Takistus/ Lühiajalised. Teil võib minna veel pikk tee, mille ad hoc vastused asju, kuid sa owe ennast, et ühel päeval master aluseks olevate alused. See lehekülg on minu sissejuhatus neile, põhimõisted.

Lüliti kontakt bounce: ebameeldivalt, mis me vahel on, et võtta arvesse.

Viigud Arduino: Mõned viited märkused kohta erilised omadused, rollid, mõned sõrmed te võib-olla arvasid, olid täiesti üldine eesmärk.

Kellegi teise juhend: Peaaegu kõik lingid, õpetused selle “sisukord”, lk teie ees minna, et rohkem lehti kirjutatud minu poolt. (Ja nagu näiteks, nad on tavaliselt avatud sama akna.) Ma olen ka seda linki, et üks YourDuino on õpetused, kuigi, nagu ta on teinud värske lähenemine, mis võib edasi kaevata mõned lugejad. (Link avaneb uues aknas või tab… palun tulge siia tagasi pärast läheb seal!)


Tase 1 Kuidas on:

Põhiline command skelett: Mõnikord, olete seadistanud oma Arduino reageerida mingi sisend, mis teeb valiku. Sõltuvalt valiku, Arduino ei üks “trikk” või mõni muu. Isegi mõned LED ja nupud, mida saate teha Arduino flash erinevaid mustreid LED olenevalt mis nupud on alla vajutatud. See õpetus räägib mõned umbes alusvara kontrolli struktuur, mida vaja sellist programmi.

LCD paneel: Kuidas, lihtsalt, ilma kulutusi palju raha, et ühendada lihtsa liquid crystal display panel oma Arduino, ja seega anda teksti või numbriline väljund. Selline lahendus on lihtsam kasutada kui “tavaline”, “kas see tarkvara” vastus. Lisaks säästab programmeerimise töö, see tähendab ka, et vähem Arduino sõrmed on kasutatud ekraani. Ei, sa ei saa sõita sülearvuti ekraani või jälgida… kuid teil võib olla mitu rida märke või lihtne graafika, lihtsalt ja odavalt.

Serial Monitor: kuidas saada tekst ja numbrid on Arduino programmi, PS ekraani, ilma et osta midagi, kaugemale põhilisi Arduino ja paigaldus põhi, tasuta, Arduino arengu keskkond tarkvara.

Analoog anduri kaugus: Liidestamine oma Arduino, et analoog-andur. Andur, mida kasutatakse ($26.. aga vaata järgmist juhendaja alternatiiv) mõõdab vahemaid (0 – 254 tolli) ultrasonically. See “Kuidas” on ka üldised punktid asjakohane lugemine kõik analoog signaali. “Kuidas” sisaldab viis teha Arduino ekraan analoog lugemine “tulpdiagramm” Arduino – driven LED.

Teine analoog anduri kaugus: infra red sensor, odavam, mis oleks lihtsalt “plug in” asemel ultraheli andur, mida kasutatakse veel täielikult selgitatud, “kuidas” üle. Kasutab IR kiirt, ja on hea, vahemaad umbes 5cm kuni 90cm. Avastada asju alates 0-5cm, aga saab “petta”, et kui kaugel nad on.

Kaheksa LED, kaheksa digitaalsed sisendid: Vahel lihtsalt on Hea. Kui sa tahad hästi tehtud, puhas “vastus”, et kinnihakkamine kuni 8 LED ja 8 digitaalsisendit, vaata minu märkmed kohta, millega kohandatakse euroopa ArduCapSense kilp. Maksad natuke luksus teevad seda lihtne viis… aga kui palju on sinu aega väärt? Komplekt: ainult $15 ka p&p (USA) 3/11.


Tase 2 Kuidas on:

Tegeleda üksikute “bitti” (binaarne numbrit): rohkem elegantne viis selleks, et teha midagi, mida põllukultuuride üles mitmed minu õpetused.

Kontrolli VGA ekraan koos ühe serial line: Odav (£25 @11/14, sisaldab p&p UK) väike pardal, mis võib luua pildi kohta, VGA ekraan. Iseloom põhineb, 50 rida 100 tähemärki. Sa kasutad ainult ühe I/O natuke kontrollimise seade ekraan, nt Arduino, “ütlevad”, mida te tahate, mida kuvatakse ekraanil. See võib olla ka mitu operatsioonisüsteemi windows, ja iga kerib ja line-wrapid automaatselt. Mitu värvi.

Seitsme segmendi LED-ekraan: Neli märki. Odav ($13 @8/10, + p&p) moodul alates Sparkfun (COM-09764)… kontrollida lihtne serial link. Üks digital I/O liini kasutatakse. (09765, 09766 ja 09767 on sarnaste seadmete muud värvid.)

Ukse jälgida… ja nii palju: Näiliselt, see on umbes tehes jälgida, et näha, et midagi jääb ühes kohas, tuleb see uks, väärtuslik väike skulptuur, laps. Samas, kui “kuidas” essee pakub suur, seista üksi, juhendaja kohta “ülalt-alla disain/ alt üles areng”, kasutades alam-rutiin, midagi on ühtlustada riigi skeemi ja teed lüliti de-põrge tarkvara. Väga soovitatav, kui te soovite mõne õppetunni selles, kuidas tööd rohkem produktiivselt.

Ülekoormus: Sa ei “pea” see… aga kiire märkus seda seletada, kui sa kohanud kedagi, kasuta seda ja võiks hämmingus.

Saatmine ujukoma arvude jada oja ja quirk Serial.prindi: Kuidas “print” tüüp-kahekordne väärtus. “Quirk” on tegelikult kasulik funktsioon… aga see on ka lõks jaoks unwary. Ülekoormus. Ei “Järjekorranumber.print(65)” anna sa 65 või? Sõltub sellest, kuidas sa edasi 65 Serial.prindi! Kuid te võite on käitumine, mida tahad!

Töö Binaarseid Numbreid Peamiselt üldise teooria. “Igav”, aga sa võiksid leida mõistete essee kasulik!

Raadio juhtimine hobbyist servos: Ei”, Kuidas” nende (veel!), aga mul oli öelda midagi nende kohta, võttes lõpuks pani mu varvas, et vesi. Kui lihtne! Milline lõbu! Kõik järgmised on umbes kasutades neid lihtne viis. Saab, muidugi, ületada piire kaudseid kui sa “get fancy”. Nad ei ole väga tugev, aga on võimalik palju asju. Koos tavaliselt kohal “Servo” raamatukogu, programmeerimine on väga lihtne. Sa ei pea meister “PWM”… teek hoolitseb, et detail. Sa ei saa kasutades raadio link, lihtsalt sõidu need otse üle juhtmed. Kaks väikest servos võib “rippuda”, mis on otseselt välja oma Arduino, kui te ei ole milleski paneb palju muud võimu nõudmistele. Servo omakorda (ja peatuda), mida iganes koht, kuhu vaja üle 180° kaar. (Seda ei saa “lülita kõik nii… mõtle, kuidas su pea töötab oma kaela. Servos on nagu see, mitte nagu müstiline öökull, kes saab väänata ja twist.) Mul oli kiusatus ostma odav, mänguasi, pan & tilt pea, ja see on see, mida ma maksta… aga ikka “töötab” piisavalt on lõbus! Päike jälgimisseadmed, vallasvara, CCTV… siit ma tulen! Soovin, et ma poleks pane see maha, nii pikk! Vaata peamine Arduino lehti ja GeekLord on Instructable rohkem infot.

Hääl süntees: Tohutu lõbus! Lihtne. Odav ($25 @8/10, + p&p)… Kontrolli kõnesünteesi chip üle lihtne serial link. Foneem põhineb: “ütlevad”, mida iganes soovite… üle kõneleja, või alla telefoniliini… jne! Palju nalja võimalused. See võib olla kas “printer” (kirjutamine kõne), mis on ühendatud teie Arduino, või täis-laused ja seejärel tegutses iseseisvalt.

Mitte blokeerimine, kuidas jälgida riigi sisend: Kui sul ei ole veel teada lüliti “bounce”, või “kaagutama”, vt lihtsam õpetus selgitab, Kuidas lugeda vahetada, isegi kui see “põrkab”.

Mängib WS2812 smart LED: mõnes mõttes, see ei ole “tase 2” juhendaja… aga kui sa saad mööda paigaldus raamatukogu, leiad, et sul võib olla lõbus koos päris, ei ole kallis, moodul 16 väga ere LED modules… ja iga moodul on punane ja roheline ja sinine LED, ja saad iga täielikult või täielikult maha, või mis tahes 253 heleduse taseme vahel. Ja sellepärast moodulite töö, see on kõik palju lihtsam kui see kõlab!


Maailmas paremal aitab mul näha, kui teeme neid lehti on väärt see aega võtab. See on interaktiivne; mängida, kui soovite. (Tuleb teil kasutada brauseri “back” nuppu, et saada siia tagasi pärast seda.) Ainult informatsiooni süsteemi andmed on, kui külastajad juurdepääsu saidile, ja kui oma ISP ühendatud neile interneti-ühendus. (Minu puhul, mis on 60 miili kaugusel, kus ma elan, hetkel.)

See on mulle tasuta teenust Revolvermaps.com. Kui sa tead, kuidas lisada HTML-oma veebilehti, see on kergesti lisada.


Tase 3 Kuidas on:

Mõned esseed käesolevas jaos “lihtsalt” öelda, kui, et konks mõne seadme, mis on kaubanduslikult kättesaadavad. Need on lipuga nimekirja, mida töö “äärealadel”. Mõned sisaldavad õpetused üldisi oskusi, kuid see materjal on üldiselt piiratud ja juhuslike “perifeersete” esseed. Mõned, millega kaasneb perifeerse ei ole märgitud kui, et mingi essee, sest nad uurida ka üldisematel teemadel.

(Perifeerne) Lihtne seade ($10) lugeda õhurõhk ja temperatuur. Toornafta juhendaja sel hetkel, kuid Sparkfun BMP180 on väga väike seade. Sa pead… soov kasutada raamatukogu (abi antakse), soovi kasutada I22C, allikas 3.3 v… kuid 5v Arduino on okei silicon ajusid kasutada seda andurit. Piisavalt tundlik, et märgata muutust kõrgus vaid mõne meetri! Lihtsalt vahe õhu rõhk.

Ma märkasin, varase 2017 et mul oli üsna vähe artikleid, kommentaare ja hook-up juhendid siin, mis on seotud tähtnumbriline kuvab siis võiks ühendust oma Arduino, või muud räni luure.

Nii palju, tegelikult, et ma otsustasin, et…. liikuda eraldi “sisukord” lehe numbreid näitab. Mõned lubavad graafika. Mõned on “pildi omadused”, nagu nupud kasutajatel kasutada sisestada oma tahab. Link avaneb uues aknas või uuel kaardil… lihtsalt sulgeda, et tagasi siin. (Kui sa ei ole oma brauseri seadistada teid uue vahekaardi, pea meeles, et seda teha käsitsi!)

(Perifeerne) 1.8″ TFT ekraan – teksti värvi ja graafika Odav ($20) taustavalgustusega ekraan, kergesti juhitav.

Kui Atmega on sisseehitatud loendur Soovite loendada “ons” (positiivne servad) stream impulsside? Isegi ettearvamatu oja. (Või on arvu leidmine? Peaaegu sama asi.) Ilma tüütu küsitlused – by – tarkvara? Kasutada sisseehitatud loendur! Siin on, kuidas… ja ei, sa ei pea kasutama katkestada, või teha midagi “imelik” või potentsiaalselt süsteemi “murda”.

Tase minnes Kasutades transistor “ühendust” Arduino (või muud mikroprotsessor) 12v (DC) sisend. “Ühendamine” Arduino midagi, mis töötab 12v pöörduda, et asi sisse ja välja. Kõik ilma praadimine oma Arduino.

(Perifeerne) Heartbeat/ südame löögisageduse või vererõhu hapniku taseme andur Odav ($20) seade, kergesti juhitav.

(Perifeerne) LCD ja Sisend nupud Andmed kena väike moodul, mis võimaldab teil kergesti lisada väike LCD ekraan (päris, ja taustavalgustusega) ja 5 sisend nuppe, et iga projekti. (USA ja UK tarnijad. $12 Detsember 2014.) (Seob 7 digital read, üks analoog sisend. Lihtne programmeerimine.)

(Perifeerne) $5 vedelkristallkuvar, neli rida, 16 märki: Saada üks (või kaks!) samal ajal, kui nad on odavad! ModernDevice müüsid $5, v.a. p&p (August 2015) veidi Lcd-d, mis Lihtsalt Töötavad, ilma mingeid erilisi kohandusi, juhiseid juures Arduino.cc Juhend Lcd. Pinout/ hookup on sama. Tarkvara ei vaja tweaks. Ei taustvalgus. Mida sa tahad $5?! See on DataVision 16400. Loe see leht linke, kui soovite, et teie käes, ja iga detail selgesõnaline.

Lugedes IR remote control / “Tala katki” sissetungija, jne, detektorid: Kasutada tavalise puldiga, näiteks klaviatuur kõik oma Arduino projektid. Mõnel digressions lõpus juhendaja, ma esitada mõned projekti ideed. On lõbus! (Kui kasutate raamatukogu soovitatav, võite saata ka IR kaugjuhtimispuldi signaale oma Arduino.) “Tala katki” detektor ei ole vaja kaugjuhtimispult, telefon, aga kui sa loed juhendaja, saate näha, kuidas teemasid on omavahel seotud.

(Perifeerne) RFID lugeja Lihtne teejuht ühendab RFID lugeja oma Arduino. See on konkreetseid Uuendusi ID-20 ($35, 2/11) Sparkfun.com, kuid peaks olema ka peaaegu kõik, mida vaja on veidi odavam ($30, 2/11) ID-12.

Sõita neli spiraali samm-mootor. Need väikesed mootorid on lihtne saada… ma sain ühe 5v, mille juht pardal, umbes $5, väljakujunenud USA levitaja. Seal on üks minut YouTube ‘ i video näitab minu nelja-spiraali samm-mootor tegevus, kui sa soovid, et. See töötab programm siin arutatud, läbi juht pardal arutada siin.

(Perifeerne) Tean, kuupäev ja kellaaeg Kasutades DS1302 RTC kiip. See “õpetus” ei ole veel poleeritud, kuid on kasulik teave. Ostsin riistvara $2 (+ hind nuppu “raku”. EI ole vaja sul panna midagi I2C kanal.

Mõttes niiskuse ja temperatuuri Kasutades DHT22, SHT11, RHT02, jms kiipe. Ostsin riistvara umbes $10 + p&p “mainstream”, USA asuv tarnija. See õpetus on minu NoviceGuard tütar lauad seeria, aga sa ei pea NoviceGuard või NovGrdCore raamatukogu, et seda kasutada. Teete vaid kaks väikesi muudatusi, tarkvara kohandada üldiseks kasutamiseks.

(Perifeerne) Kaheksa mahtuvuslik sisend padjad, kaheksa LED… pluss audio! Kui ArduCapSense shield annab sulle kaheksa “pads” on kenasti tehtud shield… mida saab kasutada ka koos Arduino kloonid, kes ei nõustu kilbid otse, kuna nende jalajälg. Nagu boonus, samuti teostab 8 Led, ja lihtne circuit liides digitaalne väljund audio võimendi ja kõlar. Ainult $15 as kit koos osade, 3/11.

Alamprogrammi mõõta sagedus See veidi ebatüüpiline juhendaja esitab alamprogrammi, mis uurib sisend, ja ütleb teile, kui impulsi rong on kohal, st signaal läheb “sees”/ “väljas”/ “sees”/ “väljas”/ “sees”/ “väljas… küllaltki stabiilselt… või ei. Ta ei kasuta katkestab. See on tulu, isegi, kui ei ole impulsi rongi. Tegelikult, see tagastab pikkus täieliku tsükli, kuid see on pöördvõrdeline sagedusega, kas pole? Välja töötatud seoses DirtCheapDumbWireless projekti.

(Perifeerne) nuElectronics Datalogging Shield... Kuidas kasutada £11, k. $16 (7/10), kilp andmete logimine alates www.nuelectronics.com… ja miks sa tahaksid! (Kahjuks, tundub, et on Läinud Ära… aga nende tooted võivad olla saadaval edasimüümise… ja mitmed üldised punktid on adresseeritud.)

Maxim (oli Dallas) 1-Juhtmeline (MicroLan) kiibid: suur teema. Mul on ülevaade, kasutades 1-Wire kiibid, ja “Alustanud, 1-Traadist, mille Arduino” lehel. (Sellel lehel olevat infot kasutades ESP8266 (Arduino IDE programmeeritav seade)… ja see on. Aga kõige rohkem seda, mida ta ütleb umbes 1-Wire Arduino on võrdselt kohaldatavad iga Arduino.) (Neid lehti on rohkem linke, võttes te valdav untidy kogumine vana lehti mind töötamise kohta nende lõbus kiipe.)

Maxim 1-Wire jätkub… Kahjuks ei ole enam saadaval: 1-Wire liides… Kuidas kasutada $8 eelprogrammeeritud mikrokontrollerite oluliselt lihtsustada teabevahetust imeline 1-Wire pere andurid ja täiturid. Toote keskmes seda lehte ei ole enam saadaval. Minu lehe kohta kasutajaliides oli tugevalt ümber kirjutatud esimeses osas aprillil 2008. Mitte ainult see võiks olla huvi nimetatud teema, kuid ka see annab tunnistust sellest, et suhtlemine vahel ja Arduino ja seeria seadmed üldiselt. Kui Dallase 1-Wire pere kiibid avada igasuguseid võimalusi, sealhulgas MicroLans. Loe, mis ühendab neid. (Arutelu räägib ka Arduino on 1-Wire Raamatukogu… teistmoodi ühendada 1-Wire seadmed,”SPI”, mis ei ole siin.)

Maxim 1-Wire jätkub… Seal on toote turule… ja see on seal olnud küll, et see on olnud palju vigu lömastas, kaua aega tagasi. See alloww sinuga “rääkida” string 1-Wire seadmeid, millel on ainult neli rida (pluss gorund). Sa ei ole kapten “rõõmud” töötame koos RS-232, kuid neid oskusi võib olla üldine kasutada, ja see ei ole raketiteadus või kallis. Toode on HA7E, EdsProducts.com ($40+ p&p kell 10/17). Teil saata Ascii käske, ja see saadab tagasi, mida sul on vaja. Hoolitseb mitmesugused targad asjad. Ma peaaegu tsiteeritud suur tükkideks oma suurepärase toote kirjeldus…, kuid see on lihtsalt kõrvale!! (Loe: lühike kirjeldus, ja saate teada, palju 1-Wire maailma.)


Tase 4 Kuidas on – enamasti “siduda asju”:

Mul on mitmeid lehekülgi, mis räägivad ühendamine Arduinos, et muudel juhtudel räni luure. Esimene link viib sind alam-menüü “illustreeriv” programmid, mis näitab üldisi põhimõtteid. Muud lingid (rohkem, et tulen) on lehti, kus arutada konkreetse, “tasub oma õigus” projektid.

Kasutades Kui See Seejärel, Et teenuse esmakordsel tasuta teenust ifttt.com on way liiga jahe. Ka üks nendest asjadest, millel on nii palju võimalusi, et see on raske teada, kust alustada. See õpetus näitab teile, kuidas nullist, kasutada interneti-põhiseid Arduino (ESP8266 töötab eriti hästi) tekitada, e-posti (või SMS) saata keda iganes soovid, kui midagi juhtub Arduino. Sest demo, sa lihtsalt tõmba D4 maa vallandada, saates e-kirja… kuid muutmine “midagi” oleks lapsemäng. Väga Kasulik Värk juhendaja on, kuidas alustada IfThisThenThat.

Hea uudis! Kui te olete teinud juhendaja eespool, saad topelt tasu. Halb uudis on see, et juhendaja ja see võtab sul tõesti vaja, et sa teeksid eelmise esimene. See õpetus räägib sulle, kuidas saada “kas see” käsk, et internetti ühendatud seade nagu “Et” “Kui see, siis see” retsept. Ja see on LIHTNE… kui olete seda teinud, milline on juhendaja eespool oma “alustamine IfTTT” harjutusi.

Ühendab Arduinos, et asju jadapordid alammenüü Milles etapp mitmeid juhendeid, sealhulgas, Kuidas rääkida, et PC Arduino ja Kuidas rääkida, et Arduino PC.

Üks seade, mis kasutavad jadaühendus, kuid mida on lihtsam juhtumeid, et selline asi on…

Ühendada USB-klaviatuuri, et mikroprotsessor: Odav (£14 @12/14, inc tulumaksu, aga plus p&p) väike juhatus, et võtta tavaline USB klaviatuuri ja teisendada klahvivajutusi, et oja serial andmed, ütleme, ja Arduino, Teensy, või muud mikroprotsessor. Seob vaid üks viik mikroprotsessori ja väga piiratud mälu jne, ressursse.

Liigub edasi teiste “sidumine” arutelu…

Ühendades mitu seadet Arduino “master/slave” setup: mis programm töötab “master” PC, Arduino “ori”, koos LED-ja “uksekell” lüliti saab “sõidetud” / jälgida. Akna PC ekraani ütleb teile hetkest kas “uksekell” ühendatud Arduino on pressitud, ja seal on kaks nuppu: “Pööra LED”, “Lülita LED”. Klõpsake hiire kapten, PC LED-Arduino saab sisse või välja lülitada. Need kaks on ühendatud lihtne serial link. Sa ei PEA Delphi kasu materjali õpetus, kuigi PC on osaliselt couched aastal Delphi tingimustel.

Ühendades mitu seadet Arduino “klient-server” seadistuse. Kasutades serial link teise seadmega.

Tase 5 Kuidas on – Enamasti Arduserver ja IoT:

Mitte kõik need on Arduserver või IoT, ja mitte kõik, mis on siin!
Enamik neist on ilmselt parim, internetist selgitus ja menüü ArduServer.com. Kui leiate vigu “On/ Ei ole.. ArduServer.com infot, palun kirjutage mulle ja “kaebus”, viidates “ahttoc.htm”?

Web server 2 juhend, mis ühendab teie Arduino web server maailma! koos Wiznet W5100 liides… laialdast toetust ühe. Seal on lingid olemas, et Arduino serverid, mida saab mängida koos üle kogu net. (Et luua oma, sa ei pea “staatiline IP-aadress”, kui sa tead, mis see on, ja see on murettekitav te.) Koos web server kirjeldatud, oskate Xively (varem Pachube) või ThingSpeak andmevoo allikas. (See on kaetud ArduServer.com top tasandil lehel. (Ma pole “mängitakse” see kuna enne Pachube oli sulandunud Xively.))

ArduWatcher Kui teil on Arduserver andurid LAN või interneti, kui see loob konkreetse liini lehe HTML-i, kui ta tagastab, siis saate määrata, ArduWatcher töötab Windows PC kuskil… mujal LAN, või, kui Arduserver on nähtavad internet, kõikjal internetis, ja (automaatselt) perioodiliselt külastada Arduserver, saagi praegune andurite näidud, ja neid salvestada CSV-faili kasutamiseks kõikjal, kus soovite neid kasutada.

Web server.. algne Teise juhend, mis ühendab teie Arduino web server, mis on sarnane eespool. See kasutab ENC28J60 liides… vana, odav, vähem laialdast toetust ühe. Kulud projekti: Umbes $40, kaasa arvatud oma Arduino kloon pühendatud kuna server. ($40 asjad, mis ma ette kujutada, et teil juba on.) See võib olla ka Pachube või ThingSpeak. (See on kaetud ArduServer.com top level lk.)

PCSensor.com TEMPerLAN See “juhendaja/ kuidas” on väga ebaharilik. Hetkel on link viib teid midagi, mis esmapilgul ei tundu, et on midagi pistmist Arduino tööd, ja tegelikult esimene osa leht ei ole midagi pistmist, asi on seotud Arduino tööd! Aga kui sa kerige allapoole, leiad anguished rambles seoses minu kogemused TEMPerLAN… kena väike seade, mis ei tundu töö(!), aga mis kell 9/11 on, minu arvates, hätta piiratud dokumendid ja tarkvara.

Aga! Järgige linke, ja minu tarkvara TEMPerLAN võimaldab teil pääseda minu ArduSimpLan, teema järgmine õpetus. Nii… kui olete huvitatud programmeerimise klient, käivitada ARVUTIS, rääkida oma Arduino lihtne (mitte html) server, võite veel leida seda väärt lugemine läbi TEMPerLAN materjal! (TEMPerLAN ei ole hõlmatud ArduServer.com top level lk.)

ArduSimpSrv lihtne Arduino Server. Mitte kõik serverid on veebiserverid! See õpetus uurib alternatiiv. Hea uudis: Sinu Arduino ei pea roog üles HTML, nii et keerukust, et on välditud… jättes ruumi rohkem tegusid.

Halb uudis on? Teil on vaja pühendunud kliendi programmi lugeda, mida server teeb kättesaadavaks. Üks on ette Windowsi kasutajate jaoks ja juhised kirjalikult oma, liiga.

On ArduSimpLan pääseb kõikjal internetis, kui konfigureerite LAN, nagu vaja. (Konfiguratsiooni, mis on üldine küsimus, LAN admin, olenemata sellest, kas see on ArduSimpSrv olete kättesaadavaks tegemise või midagi muud. Detailid on kaetud minu FarWatch lehti… aga sa ei pea seadistada Apache server, või on alati-PC… ArduSimpSrv on alati server. (Oh! Sa ei vaja alati PC hoolitseda hoides oma DynamicDNS teenuse teavitada oma muutuva IP-aadress, välja arvatud juhul, kui võib juhtuda, ruuteri või IPCam teie võrgus on võimalik hoolitseda. Ohkama.) (ArduSimpSrv on kaetud ArduServer.com top level lk.)


Projektid
(“Kuidas on” osa on veelgi üles seda lehte. “Lauad” osa on veelgi allapoole seda lehte.)

Projektid: esseed konkreetsete Arduino juhitud süsteemid…

Palun kaaluda Flattr? See on lihtne teha väikesed kingitused, et inimesed, kes on panna kasulikud asjad veebis. Isegi kui sa ei taha, et $lõppu tänan$ mulle, vähemalt check out my sissejuhatus uute mikro-annetuste süsteem Flattr.htm?….

KONKURENTSI… Rahalisi auhindu Saate teha oma Arduino “aru” Morse koodi? (tagasihoidlik auhinna parima töö) Saate teha seda ATTiny? (Vähemalt $40, võib-olla $60 parima sisenemise.) Kõik tulijatele hüvitatakse materjalide kulu ja p&p. Vaadake lehel kuidas võtke minuga ühendust, et näha, kas seal on tähtaeg viimistlus veel. (Kellad hakkavad tiksub, siis esimese eduka sisenemise on saanud. (Üks kella “Arduino” versioon, eraldi üks “ATTiny”.)

Küsimus, mis on see üks… parim viis on kasutada päikeseenergia? Arutelu mõned projekteerimise küsimusi, kui te, nagu mina, tahaks olla Arduino töötab päikeseenergia, midagi… LiPo? Super-cap?… teha seda läbi ööd. Teie mõtted on teretulnud! Mõned aspektid viib üle võttes Arduino, mis tavaliselt töötab majapidamises elektrienergia, kuid on toitja kaotanud voolukatkestusi.

Igiliikur KasutaArduino, magnet, elektromagnet ja kaks lülitid luua pendel, mis ei lõpe kunagi õrnalt õõtsuv. Loota kiiged, kui sa tahad teada, mis ajal päeval, kuid loodud lõbus ja esteetika. (Kaasas täielik programmi koodi.)

Signalisatsioon: Hetkel, et link viib teid lihtsalt mõned Arduino sourcecode. Ma kirjutan üks minu õpetused teile sobival ajal. A eelnõu on hästi mööda.)

Juurdepääsu Kontroll: Lihtne väike asi. Kuid täiesti turvaline ja kasutatav… lihtsalt ei ole väga suur! Võib-olla tasub vaadates, vaid üldist ideed, isegi kui sa ei pea elektrooniline lukustus. Kergesti kohandada, lisada funktsioone.

Juurdepääsu Kontroll: suur essee, palju õpetus materjali, fancy “elektrooniline lukk”, ajendatuna oma Arduino. (Juhtum minu Arduino Muidugi).

Kerge on kergendada… esik: Ei ole midagi eriti keerulist selles projektis. On see süda: lihtne süsteem sisse lülitada valgust pimedas koridoris, kui see on asjakohane. Ta lülitub ise välja pärast sobiva aja… ja palju muid asju juhtuda. Mul oli inspireeritud UK Computer Shopper. See ei ole eriti hästi poleeritud, kuid isegi kui sa ei taha, esik kerge, ma arvan, et see on mõned kasulikud juhised selle kohta, hea programmeerimise ja projekti arengut. Ma loodan, et te vähemalt see otsiks, nende elemendid.

Tarkvara käivitada loom: Irooniline, tõesti. Iga arvuti uuringud muidugi väidab, et loom oli esimene programmeeritav seade. (See oli “programmeeritud” perfokaardid. Muuta kaarte, ja siis oleks jutustama eri kangast. Nüüd, 2015, me tuleme ringiga tagasi: programm, et kontrollida loom. See oli selle puu tegeliku “tööd”, et luua reaalne programm tõeline loom. Kirjuta üles on konarlikke servi, kuid see viib teid läbi, mida programm teeb, ja kuidas see võib kohandada eri nõuded. Programm on heas korras, ja näitab mõningaid Parimaid Tavasid, kuidas asju. Mida see ei ole, on palju õpetus materjali.

“BreakWire LAN”: See essee ei ütle teile “kõik, kuidas seda teha”, kuid see ei praegu mõned põhitõed, et luua väike LAN, mis võimaldab teil ühendada Arduinos üks teisele, et “rääkida” LAN. “Suur” PC võib olla LAN, liiga.

Lidar skanner: kas te olete kuulnud lidar skannerid? Päris lahe, ei ole liiga kallis. Minu sissejuhatus lidar skannerid lehele ei lähe detail, kuid võib huvi äratamiseks veeta $90 proovida üks. Saate vastendada teie läheduses, ühe või “vaata” muudatused läheduses, kui olete võtnud määramiseks. Võib kasutada ka seadet, et “lüüa” 3D pinnad.

Värv-teadlik liini järgija: Kunagi olnud suur avalik hoone, öelda, haigla, kus valitsus on panna värvilised jooned seinale, et aidata teil liikuda? “Follow punane liin emergency exit”, “järgi rohelise joone kohvik”, “blue line arvete”, jne? Keegi, peab olema mõte järgmine projekt on juba olemas, kuid ma ei näinud seda mujal enne 2. Mail 2011 ja ikka ei hiljemalt 15. septembriks 2011. Kuid see oleks lõbus projekt teie jaoks. (Ma ei ehitatud ühe, lihtsalt unistanud seda üles.) Palju aastaid, “line järgmised” robotid on ümber. See idee laieneb, et vähe. Robot oleks tegutseda areenil, valge põrand ja MITU rida selle kohta… erinevaid värve. Ääre lähedal arena, musta joont kõik ümber, nagu “aia”. Robot oleks jälgida joone värv, mida sa öelda seda. Kui sa ütled, et see muutus, erinevat värvi, see peaks olema võimalik taotleda line out, keerates tagasi, kui see jõuab “tara”, pigem läheb maha serva “maailm.” Kui Sparkfun Color Light Sensor – Avago ADJD-S311-CR999 ($5 5/11) on väga tark andur. Kuid… See on 3.3 v seade. Programmeerimise lugeda, see ei ole triviaalne. Ja see asi on nii, ja sa pead mõned väga keeruline, jootmise ja PCB, kui sa osta lihtsalt andur. Õnnelikult, Sparkfun pakub üks breakout pardal! ($15 juures 9/11 + p&p). (Üks sulle, Õrn Lugejad, tuleks teha praegu ühe mulle ja eemaldage kiusatus ma olen tunne. Kuni just nüüd, käesoleva lõike rääkis “oleks tore, kui Sparkfun panna sensor breakout pardal”. Ma alles läksin välja, et sait, ja kiusatusse on nii, et hoidke sellel lehel praeguse teile!!). Kui te ei saa nägu väljamõeldud programmeerimine, või 3V3 nõue, kuidas liidestamine oma Arduino kolme AmbiLight andurid, värv filtrid, keegi? Või üks pluss filter box? (Kui sa kohustuvad seda pelgalt phototransistor, kasutage kindlasti üks hea vastus laia bänd sagedustel. Paljud on peaaegu pime, “näha” vaid üks värv.) (Muidugi, Arduino Uno on 3V3 väljund, ja sa pead teise Arduino sõita andur, niikuinii, nii et mis oleks parem vabandus, et osta Uno, samas järjekorras nagu andur laual?? (Uno: $30, sealhulgas pardal serial-to-USB i/f.)Lauad – üksikasjad mõned kloonid ja eri vormi tegurid
(“Kuidas” ja “Projektid“, lõigud on veel üles seda lehte.)

Lauad: esseed konkreetsete Arduinos ja kloonid…

Bean+: (“Bean Plus”) PunchThrough.com füüsiliselt väike, lipo jõul, Bluetooth varustatud Arduino kloon koos veel mõned ekstra bitti. Kena väike elajas.

Qduino: füüsiliselt väike, breadboard sõbralik Arduino kloon eripära mistõttu on lipo aku sõbralik.

Muud Kraami

(Mitmesugused asjad, mis ei sobi paremini organiseeritud osa lehe ülevalt siin.)


Arduino Simulaator olemas!

Stan Simmons tasuta simulaator jaoks Arduino Uno Windows töötab! Hurrah! Suured saada maitse, suurepärane demod koolides.


Teha Pcb, kell hobbyist tasandil…

PCB Disain jaoks Arduinos: mulle meeldib KiCad jaoks PCB disain. See link viib teid mõnda .lib ja .mod faile panna Arduinos kohta Pcbde.


Kasutades Dallas Pooljuht 1-Wire žetoonid…

Minu õpetused umbes kavandamine Dallas Pooljuht 1-Juhtmeline ™ kiibid, kui kasutada MicroLan ™, mis on paigutatud siin.. Need õpetused on kirjutatud Delphi (keel) programmeerijad, kuid nad sisaldavad palju teavet, mis kehtivad teise keele keskkonnas. Ma ka haldavad veebilehti, mis tutvustab MicroLans ja selgitada riistvara.


Fotod Sargent Mudel 81 Tapinreikä Lukk sisemine mehhanism. Ei! Midagi Arduino! Vabandame! Kuid kasulik, kui sa üritad remondi-üks neist lukud!


Arduino programmeerimise kursuse Lambakoer Juhendid…

Lisaks Arduino ideid lehe sa loed nüüd lähete, mul on postitanud seeria esseesid, kus püüame aidata teil saada parem Arduino programmeerija ja insener… kuid parima tulemuse, siis on luku alla ja tööd teed kaudu neid järjest. “Kuidas on” siin saab tutvuda iganes, et teile meeldib.

Minu kogemus on Arduino Diecimila ja kaks kloonid, Tühi-Luude Juhatuse (“BBB”) ModernDevice.com ja Boarduino alates AdaFruit. Olen olnud kasutades Arduino Arendamise Vahend (IDE – Integrated Development Environment), Windows XP box alates versioonist 0010. (Ma kasutan 0014 mõned tööd hetkel.) Võttes ütles kõik, et ma olla kindel, et toode toimib hästi eri platvormide. Ma olen hakanud kasutama Linux, kuigi siiani olen vaid teha väike Arduino seal töötada (kasutades Ubuntu).


Julgelt seda teavet kasutada programmeerimise kursustel jne, kuid krediidi allikas oleks teretulnud. Kui sa lihtsalt kopeeri lehti teisi lehti, mida te teete oma lugejaid a disservice: Teie koopiad ei jää praegune. Palju parem link, et need lehed, ja siis oma lugejaid vt kuni kuupäeva versioonid. Neile, kes hooldus aitäh, mis on postitatud lehekülje ja rohkem teavet selle kohta, mida autoriõigus loobumine ma laiendada ja soovitusi neile, kes soovivad panna seda materjali kohta, CD.


Muud Arduino Vahendeid…

Seal on palju! See on osa põhjus, miks ma olen nii vaimustuses seade.

Tarnijad: mulle meeldib Sparkfun, ModernDevice ja Wulfden, kõik USA. Seal on ka muud head, nad on lihtsalt üks I juhtuda kasutada. (Ma leidsin Emartee 2011. aasta septembris. Kuigi ma ei ole kasutanud neid veel, nad tundus, et on mõned head asjad. Seal on teised inimesed, kes müüvad peamiselt kaudu eBay. Te peate meeles pidama, et seal on palju Arduino-sõbralik seadmed, mis on mitte ainult hea Arduinos.

Sparkfun eelkõige on nii hea foorumi kasutaja ja tähendab, et lisada kommentaare ja arutelu, et iga toote lehele. Muidugi, kui Arduino on selline hea, sobib 1-Wire, minu eelistatud on 1-Wire tarnijate on ka ühing, “Arduino tarnijatele”.

Kui sulle meeldib selline vähe “Kuidas on” see leht on indeks, või kui soovite osta mõned kasulikud komplektid asju, mida liides Arduinos, mida võiks teha, hullem kui külastada Peter Anderson eest Arduino lehel. Ta oli ülikooli õppejõud, kelle kaasamine hobbyist elektroonika läheb tagasi (nagu mina), et “parallel port on lahe” vanus. See oli off-hand”, see võib olla lõbus” märkus tema poolt umbes Arduino, mis ta oli hakanud just ajal, mis sai mulle sisse Arduinos, mille eest ma tänan teda… ma arvan. (Minu Arduino mängida pole aidanud edu asju, mida ma “peaks” olema veeta aega. Ohkama.)

Kahjuks, Peter suri paar aastat tagasi, ja ainult mõned tema komplektid on endiselt saadaval (ka mujal), aga kõik tema märkmed, mille saate siiski leida on hea, märgib riistvara ja Arduino kood järgmist ja ilmselt rohkem. Järgnevas loetelus oli koristatud ja töödeldud 2011. aasta septembris. Kontrollige, “hobuse suhu” praeguse pakkumisi.

 • Väljapanek Kahend -, Kuuskant-ja Float numbrid fikseeritud laiusega formaadid
 • Liidestamine on STP16C596 16-bit LED Valamu Juhi pange Tähele, et see tundub Allegro A6276EA (saadaval Newark) on asendaja 16C596.
 • Kasutades Taimer 1 (Counter 1) kui Loendur
 • Kasutada Välist Riistvara Katkestada
 • Mõõtmise Suhteline Õhuniiskus koos Hurirel HS1101 Andur
 • Liidestunud KINDEL, Elektroonika SM-SS500 Temp & RH Moodul
 • Liidestunud Sony IR Remote Control
 • Kasutada Serial.olemas ja Seerianumber.loe.
 • Liides Dallas DS18B20 Temperatuuri Andur.
 • Liides Dallas DS2438 (Suhteline Õhuniiskus).
 • Liides Dallas DS2450 Quad A/D.
 • Temperatuuri Mõõtmine, kasutades NTC termistori
 • Linearizing on NTC Termistori, et Lihtsustada Arvutusi.
 • Liidestamine on AHT11 Analoog Niiskuse Temperatuuri Andur
 • Mõõtekaugus koos SR04 Ultraheli Rangefinder
 • Liidestunud MCP3421 / MCP3422 18-bit A/Ds. Sisaldab temperatuuri mõõtmine, kasutades PT 100 ja PT1000 RTCs.
 • Dünaamiline Süžee kasutades minu LCD #117 Serial LCD-kasutajaliides.
 • Väljapanek “Suur” Numbrid LCD #117 LCD-kasutajaliides.
 • Melexis 90614 MLX90614ESF-AAA Infrapuna Termomeeter, 5 VDC, -4 et 85 kraadi C.

(Viimane punkt, Melexis, on kena väike seade, mida saab öelda, temperatuuri midagi eemalt, alates instrumentaallennupädevuse (IR) kiirgus, seda annab maha. Kulu: Umbes $17. Aeglane scan infra-red kaamerad, keegi?)

Kui te dig ümber oma ala, leiad muud maiuspalad, liiga.

Liigub edasi teiste Arduino tarnijad…

2014. aasta oktoobris oli mul suurepärane teenindus UK alates Hobbytronics.co.uk, millel oli suurepärane teenindus varem 2011. aasta septembris, kui ma tellisin Ethernet Pro (nad olid out of stock sel ajal mitmes kohas). Hobbytronics teeb online-tellimine valutu. Saate maksta krediitkaardiga, deebetkaardiga, PayPal. Ma tellisin keskhommikul laupäev, kaup saabus esmaspäeval! (Ma ei olnud maksnud kiirendatud shipping.)

Kui YourDuino poes on mitmesugused bitti ja tükki, kas kenasti monteeritud modulaarne vedaja lauad, või nagu toores komponendid. (Nad müüvad ka Arduinos ja kloonid. Ja neil on mõned õpetused, mida vältida on “raske”).

Austraalias… ja kõik need inimesed on laev, ja elektroonilised osad, rahvusvahelise posti võib olla väga hea… seal on http://www.freetronics.com/. Ma ei ole (veel!) kasutada neid ise, kuid oma koht on väärt külastamist, vähemalt.

Isegi, kui te ei jõua osta neid, külasta head inimesed Lahe Komponendid UK. Neil on tasumata toote kirjeldus lehti, näiteks üks Arduino Ethernet Shield 2. See lehekülg annab teile parema tehnilise teabe, mida euroopa liidu Arduino veebilehte, viimane kord, kui ma vaatasin! (Arduino Ethernet 2, muide, on saadaval koos või ilma PoE moodul.)


Pistik ArduMap. Rääkimata Google Maps “Arduino Kasutajad Kaarti”.

2012. aasta juulis, kui sa läksid ArduMap (http://www.guglio.net/ArduMAP) te võite mõelda, et on olemas kaks Arduino harrastajatele UK, viis USA. Ei ole nii! (Lähevad koos Sparkfun foorum, kui sa ei usu mind.)

Nüüd… ma oleks esimene ettevaatust annab ära isikuandmeid internetis, kuid mul on olnud minu “andmed” loetletud ArduMap aastaid… mingit kahetsust.

ArduMap on lõbus idee, luua maailmakaardile lipud üldine asukoht osalevate Arduino nautimiseks.

(Andmed on keegi, kes otsustab minna…)

ArduMAP: Jah, sa ei pea registreerima… nii, et saate “antud” lipp, mida sa kontrolli! Võimaldab fine tuning, nt Briti isik, kes on geograafiliselt, USA-s võib olla Briti lipu. Registreerimise protsessi küsib oma Arduino foorumi kasutaja id. See on neljakohaline number, mille leiad URL-i, kui sa lähed oma foorumi profiili leht.

Pole veel kasutaja kaart maps.google.com,, mida nimetatakse “Arduino Kasutaja Kaart”, mis on loodud Arduino foorumi kasutajaid Mowcius”, ja ma arvan, et see on tema Google ‘ i ID-d, liiga.

Olen kasutanud Google i “teha oma kaart” minevikus… on mõned ideed, mida ma teen, aga oli täiesti võimalik panna pin-koodi ennast kaardil sidumata, et pin kõike muud ma teha iga nurga Google. Ja pidage meeles: Google kasvab pidevalt. Oma “era” konto üle SomeObscureForum.com võib täna olla ohutu koht, et arutada üksikasjad kogumise lapsed pärast praktika teiste soccer moms… aga kui Google ostab kohas…? Sissejuhatav video… miks ma ei saa lihtsalt saada mõned teksti lugeda?… selle kohta, miks kaardid teil teha ise Google ‘ i Kaardid sait on esitatud päris noor asi, mida öelda tahab maailma oma lemmik bike suusarajad backwoods Colorado. Vabandage? Ma loodan, et ta valetab, elab Brasiilias, ja kunagi läheb lähedal jalgratta… aga kui nii, siis ma olen pettunud, Google.

Tagasi plusse ja miinuseid, kasutades Google i Arduino kaart: näib, et keegi sisse logitud Google i ID saavad liikuda mis tahes lipu all! (Ja kui sa ei ole sisse logitud, siis tundub, et näha kaarti üldse on raske.) Kuid, nagu ma ütlesin, läksin eemale, et kaart päris kiiresti, Identiteedi Lekke mured. (Jäta $5 bill kõnniteel, ja muidugi, keegi varastada. Identiteet “vargus” ei ole alati raske, kui inimesed on hooletu. Suurt Telefoni Häkkimise Skandaal Suurbritannias oli vale, aga mis halb rahvas oli vaevalt see, mida ma oleks lamedam, mille nimi on “telefoni häkkimise”.)

Enne läksin välja, mul oli kummaline olukord, kus tundus, et ma ei suutnud eemaldada pin-ma tahaks panna endale… aga, et võib-olla on AKC sündroom. (Ante – Klaviatuur – Hüübida). Ühe või teise eespool nimetatud võib seletada, miks mõned kasutaja sõrmed on keset ookeani.

Üks viis, kuidas sinna saada… ma arvan, et on läbi… ….https://kaardid.google.kom/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=106367500863692290311.00048bf511125d88d5fc7. Kas see töötab, võib sõltuda sellest, kas olete sisse loginud, Google.

 

Tagasi põhilised leht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *